22 Mart 2019 - Cuma
Ana Sayfa / AdWords / Astropay Nedir?

Astropay Nedir?

Astropay Kart,Amerikan Doları bazında,16 haneli güvenli koduyla,online alışverişlerinizde,basitçe ödeme gerçekleştirebilirken, üçüncü şahıslar tarafından, banka hesap no,kredi kartı,isim soyisim v.b. kişisel bilgilerinizin ele geçirilmesine engel olmak için düşünülmüş bir ödeme sistemidir. Sistemin işleyişi oldukça basit, öncelikle,ihtiyacınız olan ödeme miktarı kadar bakiye satın almak için www.astropaykasa.org sitesini ziyaret ediyorsunuz ve sonrasında almış olduğunuz kart şifresini,ödeme yapmanız gereken websitesi üzerinde gerekli alana girdikten sonra,öde tuşuna basıyor ve saniyeler içerisinde astropay ile ödeme rahatlığını yaşamış oluyorsunuz.

Diğer sanal kartlar olan Paykasa ve Paykwik’ten farklı olarak,USD bazında karşılık bulan Astropay fiyatları, güncel kuru ve döviz kurlarında ki dalgalanmalara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Sanmar Bilişim müşteri temsilcileri,her daim,tüm sorularınıza yanıt vermek ve sorunlarınızda ellerinden geldiği kadar yardımcı olmak adına 7/24 çalışmaktadırlar. Dilerseniz sabahın erken saatlerinde,dilerseniz gece yarısı astropay satın alma ya dabozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz site üzerinde ayrıca whatsapp ile astropay hizmetleri de sağlanmaktadır.

Astropay kartınızı bozdurmak istediğinizde,tekyapmanız gereken ise, banka hesap bilgilerinizi ve 16haneli güvenlik kodunu operatörle paylaşmak olacak. İster websitesi, ister whatsapp ya da isterseniz sosyal medya ağı üzerinden kesintisiz hizmet veren firmanın sosyal medya hesapları yazının sonunda bulunmakta. Daha önce hiç denenmemiş olan website üzeri facebook messenger özelliğini yakında astropaykasa.org adresi üzerinde göreceğimizi,bizimle paylaşan Sanmar Genel Müdürü Okan Kılıç, tüm çabalarının müşterilere güvenilir bir Astropay satın alma ve bozdurma deneyimi kazandırmak adına olduğunu belirtti.

Sanmar Bilişim Paykasa & Astropay Hizmetleri Sosyal Medya Linkleri : Facebook : https://www.facebook.com/astropaykasa/ Twitter : https://twitter.com/ResmiBayi Instagram : https://instagram.com/paykasabayi

Hakkında ajans34

Bu habere de bakabilirisiniz

Yerel Seçimin nabzı burada atıyor

“İyi konuşup konuşmadığımın ne önemi var? Söylediklerimin doğru olup olmadığına bakın sadece.” Socrates (M.Ö. 399) ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hatay masaj manisa masaj kayseri masaj samsun masaj balıkesir masaj maraş masaj van masaj aydın masaj denizli masaj tekirdağ masaj diyarbakır masaj