Degra 100 Mg Hap Etkileri

Degra 100 Mg Hap Etkileri

Degra geciktirici hap nasıl çalıştığı hakkında çok şey yazıldı ve söylendi. Birçok ilaç gibi yan etkileri vardır, ancak açıklanamaz bir şekilde degra, sertleştiriciler ve ereksiyonlar arasında en olumsuz ürünlerden biridir. Önce degra 100 mg  hap etkileri ele alınmalıdır. Degra, cinsel ilişkiden önce ağızdan alındığında hızlı bir etki sağlar ve sizi ve eşinizi yatakta özgür ve mutlu tutar. Etkileri 8 ile 24 saat arasında değişmesi beklenen degra kadınlara uygun olmasa da zor ilişkileri seven ve bir ilişki heyecanını hobiye dönüştüren erkekler için etkili bir sertleştiricidir. Aynı zamanda, Degra geciktirici hap bir anti-geciktirme etkisine sahiptir.

 

Yan etkileri bulanık görme, penis anestezisi, geçici baş ağrıları ve mide bulantısı, yüzde ve vücudun çeşitli bölgelerinde şişmeye neden olabilmesidir. Tüm bu yan etkiler geçici olmakla birlikte uzman tavsiyesi ile Degra geciktirici hap  almak önemlidir.

 

 Degra 100 mg Hap Kullanımı Ve Etkileri Nelerdir?

 

Bozulmanın etkileri nelerdir? Tamamen doğal karışımlardan yapılmış, doğal maddeler içeren bir besin takviyesidir. Bu besin takviyesi, erkeklerde erektil disfonksiyon ve erken boşalma için iyidir. Pek çok cinsel sorun türü vardır ve birçok nedenden dolayı yaşanabilir. Bazı erkek cinsel sorunlarıdır. Erken boşalma ereksiyon olamama, Cinsel istek kaybı, Cinsel halsizlik gibi hastalıklar ortaya çıkabilir. Bu hastalıklara ait olan erken boşalma, cinsel ilişkiye başladıktan hemen sonra boşalma halidir. Bu rahatsızlıklara sahip kişilerin cinsel yaşamında sorunlar yaşanırken, sorun ilişkilerine dahi yansıyabilir. Aslında birçok erkek bu sorun nedeniyle ruhsal depresyon yaşamaktadır.

 

Bu durum, karşı partnerin orgazm olmamasına neden olur. Ancak bu rafhatsızlığı yaşayan erkekler degra etkileri ile normal cinsel yaşamına devam edebilir. Aslında bu ek sayesinde eskisinden daha iyi olacaklar. Ereksiyon eksikliğiyle ilgili sorun, bir erkeğin penisi yeterince sertleşmediği için cinsel ilişkiye girememesidir. Degra kullanarak, bu hastalığa sahip kişiler yüksek kaliteli bir cinsel yaşama sahip olabilirler. Degra fiyatı  ekonomik olan ulaşılabilir bir performans ürünüdür.

 

 Cinsel Sorun Yaşayan Erkeklerde Degra Etkisi

 

İlişki sırasında ortaya çıkan sorunlar aslında aynı zamanda sağlık sorunlarıdır. İşte cinsel yaşamınızda yaşayabileceğiniz bazı sağlık sorunları. Erken boşalma Ereksiyon (iktidarsızlık) Cinsel istek kaybı Orgazm olamama 100 mg Degra diyet takviyesi, erken boşalma ve ereksiyon ile ilgili sorunlara çok etkili bir çözümdür. İlişkinize devam etmeden önce cinsel sorunlarınızın kötüleşmemesi için bu besin takviyesini almalısınız. Düzenli degranat kullanımı daha güzel sonuçlar getirecek ve degra etkileri  ile aynı zamanda cinsel problemden kurtulacaktır. Bu etkilerden bazıları aşağıdaki gibidir. Bu iktidarsızlığa iyi geliyor Erken boşalmayı önleyerek ilişkide daha fazla zevk sağlar Size güç vererek kendinizi enerjik hissetmenizi sağlar Uzun süre cinsel ilişkiye devam etmeyi mümkün kılar Erkeklere dinamizm ve enerji sağlar

 

 Degra 100 mg hap Yan Etkileri

 

Klinik çalışmalarda gözlenen yan etkiler şunlardır: Genel: yüz şişmesi, folyo aşırı duyarlılık reaksiyonları, şok, asteni, ağrı, üşüme, şiddetli karın ağrısı, alerjik reaksiyonlar, göğüs ağrısı. Kardiyovasküler sistem: anjina, AV bloğu. migren. bayılma, taşikardi, çarpıntı, hipertansiyon, ortostatik hipotansiyon, miyokardiyal iskemi, serebral tromboz, kalp durması, kalp yetmezliği. anormal elektrokardiyogram, kardiyomiyopati. Sindirim: kusma, glossit, kolit, disfaji, mastit, gastroenterit, özofajit, stomatit, ağız kuruluğu, karaciğer fonksiyon testi anormallikleri, gyno rektal kanama Kan ve lenf: anemi, lökopeni. Metabotik ve beslenme: susama hissi, ödem, gut, kararsız diabetes mellitus, hiperglisemi, periferal ödem, hiperürisemi, hipoglisemik reaksiyon, hipernatremi.

 

 İskelet Kasları:

 

Artrit, osteoartrit, kas ağrısı, tendon rüptürü, tenosinovit, kemik ağrısı, myastenia gravis, sinovit. Sinir: ataksi, hipenon, nevralji, nöropati, parestezi, titreme, baş dönmesi, depresyon, uykusuzluk, uyku hali, kabuslar , yavaş refleksler, hipestezi. Soluma: astım, nefes darlığı. sarılık, farenjit, sinüzit, bronşit, tükürük salgısında artış, öksürük artışı. Deri: ürtiker, herpes simpleks, kaşıntı, terleme, cilt ülseri, kontakt dermatit, eksfolyatif dermatit. Duyu organları: Hafif ve geçici görme sorunları (yumuşak görme, bulanık görme, artan ışık algısı). Midriyazis, konjunktivit, fotofobi, kulak çınlaması, işitme kaybı, göz ağrısı. kanama, katarakt ve kuru gözler. Genitoüriner sistem: sistit, gece idrara çıkma, meme büyümesi, idrar kaçırma, anormal boşalma, genital şişlik, orgazm yok. BEKLENMEYEN BİR ETKİ GÖRÜLDÜĞÜNDE DOKTORUNUZA BAŞVURUNUZ.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM