Keto Guru Kullananlar Ne Diyor? Kullanırken Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Keto Guru Kullananlar Ne Diyor? Kullanırken Yapılması Gerekenler Nelerdir?


Ürün gerek bitkisel muhteviyatı gerek zorluk yaratmayan kullanım şekliyle oldukça fazla tercih edilen keto guru ve denemeye başlamak isteyenlerin sayısının hızla arttığı bir ürün haline gelmiştir. Kullanıcı yorumlarında ürün içeriğinden kullanım talimatına kadar pek çok konuda beğeniyle bahsedilen başlıklar bulunmaktadır. Bu sebeple bile ürünü merak edip inceleyen, araştıran kullanıcıların satın almaya başladığı görülmüştür. Kullanırken sadece bir bardak oda sıcaklığında su gereklidir. Günde iki kez suyun içine atıp çözdüreceğiniz tableti kullanabilirsiniz. Bu kolay uygulama zamanınızdan çalmaz, sizi yormaz ve mekân fark etmeden pratik bir şekilde yapılabilir. Ürününüzü iyi günlerde kullanınız.
Nasıl Sipariş Verilir?
Resmi satış sitemiz hemen her adımda kolay ilerleyebileceğiniz pratik aşamalar hazırlamıştır. Siz değerli müşterilerimiz için kısa sürede doldurup tamamlayabileceğiniz bir sipariş formu keto guru tablet bulunmaktadır. İsim, soy isim ve adres için kendi kişisel bilgilerinizi girebilirsiniz. Bu verilerin doğru ve tam olmasına özen gösteriniz. İsterseniz kargo şirketini de bu adımda kendiniz seçebilirsiniz. Ödeme tipi için de karar verdiyseniz kolayca işaretleyebilirsiniz.
Kargo Ne Zaman Ulaşır?
Kargo gönderimi önemli e sıklıkla sorular sorulan bir bölümdür. Kargo aracılığı ile elinize ulaşacak olan paketinize bir an önce kavuşmak isteyebilirsiniz. Bunun için herhangi bir sorun yaşanmadan size paketinizi getirecek Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo gibi kaliteli isimler ile çalışmaktayız. İşlemleriniz en geç iki iş günü bitiminde tamamlanmaktadır.
Keto Guru İçindekiler
Tamamen bitkisel olan ürün içinde magnezyum, potasyum, glutamin, kito kompleksi, B6, B3 vitaminleri bulunmaktadır. Ürün bir ilaç değildir. Serin, rutubetsiz, direkt güneş ışığı almayan bir yerde muhafaza edilmelidir.
Kapıda Ödeme Fırsatı
Hologram etiketli ürününüz size kargo şirketi ile ulaştığında güvenle kapınızda teslimat gerçekleşir ve ödemenizi de bu aşamada kredi kartı ve ya nakitle yapabilirsiniz. EFT ve havale yollarını tercih edenler de satın alımlarını bu şekilde yapabilmektedirler.
Fiyatlar
1 adet 79 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 209 tl + ücretsiz kargodur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM