Prezervatif

Prezervatif

Prezervatif, ya da diğer adı ile halk arasında kondom olan bu ürün hem koruma amaçlı hem de gebelik durumlarına karşı koruma görevi yapmaktadır. Prezervatif doğru yerde doğru zamanda kullanıldığı zamanlarda %99 oranında koruma sağlamaktadır. Prezervatifler AİDS gibi hastalıklara karşı büyük koruma sağlamaktadır. Sizde cinsel ilişki düşkünüyseniz prezervatif kullanmanız şarttır. Prezervatiflerin birden fazla çeşidi vardır. Bu çeşitler tırtıklı, tırtıksız, kalın ve ince olarak karşınıza çıkmaktadır. Bazı prezervatifler geciktirmemede yaramaktadır. Bu geciktirme seks hayatınızı çok olumlu yönde etkilemededir. Bu ürün sayesinde karşı cins ile çok keyifli dakikalar geçirip çocuk derdinden korkmanıza gerek kalmayacaktır.

Prezervatifler ne işe yarar?

Prezervatifi, istenmeyen gebelikleri engellemektedir. İlişkinizde gebe kalma korkusu sizi her zaman karşı cinsinizden çekinmenize sebep olmaktadır. Meninin vajinaya girmesi ile gebeliğin olması içten bile değildir. Bu sorunu ortadan kaldıran prezervatif bu amaçla yapılmıştır. Prezervatifler genellikle lateksten üretilmektedir. Fakat bu ürünler poliizorprenden de üretilmektedir. Durumdan duruma değişkenlik gösteren bu ürün seks hayatınızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir. Çok ince bir tasarıma sahip yapısı ile çok sağlam ve yırtılamayacak şekilde üretilen bu ürün sizi tüm hastalıklardan korumaktadır.

Fakat siz tedbiri elden bırakmayıp prezervatifinizi ilişkinizden önce test ediniz. Test edebilmek için prezervatifinizin içini hava ile doldurup musluğun yanına geçiniz. Musluğu açtıktan sonra prezervatifinizin içini su ile doldurunuz. Eğer akmalar oluşmuyor ise prezervatifinizi güven ile kullanabilirsiniz. Prezervatiflerin temel amacı hastalıklardan korumak olsa da insanlarımız genellikle bu ürünü gebelik durumlarından kaçınmak için kullanmaktadır. Her erkeğin vazgeçilmez ürünü olan prezervatifler seks hayatınızı çok iyi yönde etkilemektedir.

Geciktirici özelliği bulunan prezervatifler ilişkinizi çok daha uzun süreli yapmaktadır. Bu yüzden tüm ilişkilerinizden zevk alarak hayatınıza devam etmektesiniz. Cinsel yollarla sizlere bulaşan hastalıkları engellemesi en büyük avantajıdır.

Sizde partneriniz ile çok iyi zamanlar geçirmek istiyorsanız sitemize göz atabilirsiniz. Sitemize girip bu ürünümüzü daha iyi bir şekilde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Sitemize gitmek için https://www.recete.com/prezervatif/ linkine girmeniz yeterli olacaktır. Sitemizde bulunan cinsel yaşam bölümüne girerek bu ürünlerden faydalanabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM