Tatil Sektörüne Yeni Bir Soluk: Tatilcity

Tatil Sektörüne Yeni Bir Soluk: Tatilcity

20 yıldır turizm sektöründe kaliteli ve ilkeli hizmetler sunan Tatil City  İstanbul başta olmak üzere bir çok ilimizde ve yurt dışında önemli fuarlara katılmıştır. IATA üyesi de olan marka tur, uçak bileti, otel gibi turizm sektöründe önemli olan bir çok alanda istikrarlı ve nitelikli hizmet vererek başarılı ve garanti çalışmalar içerisinde yer almaya devam ediyor.

 Ülkemizin bütün bölgelerine misafirlerini gönderen Tatil CİTY.NET Pamukkale’yle özdeşleşmiş olan Denizli içinde farklı projelere imza atıyor. İstanbul, Ankara, İzmir merkezli  olmak üzere Denizli’ye de turlar düzenleyerek misafirlerini mutlu ediyor. Denizli denince akla ören yerler, antik şehirler ve kaplıcalar gelir. Tatil City sizleri Denizli’nin bütün ilçelerine rahatlıkla, sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor.

Ucuz bilete, hayallerinizi ucuza gerçekleştiren TatilCity.NET sizlere kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyuyor. Marka aynı zamanda Sultanahmet’te bulunan önemli ve popüler acentelerle birlikte ortak çalışmalar doğrultusunda yabancı turistler için de paket programlar sunuyor.

 İstanbul Denizli uçak bileti çok fazla talep gördüğündeyse sürekli kampanyalar düzenleyerek müşterilerini mağdur etmiyor. Onarın sorunsuz bir şekilde seyahat etmesi için kalitesinden ödün vermeyerek hizmet sunuyor. TatilCity.NET’le ucuza biletle uçuşun keyfini ve huzurunu hissedeceksiniz.

2013 yılından beri yerli ve yabancı olmak üzere 29 farklı ülkenin IATA’sı ile birlikte ortak çalışmalar yürüterek sizleri ucuz biletle dünyanın her köşesine götürüyor. Bunun için dünyanın bütün satış noktalarını inceleyerek en ucuz bileti en kısa sürede sizlere ulaştırıyor.

 Tatil City, Denizli’de bulunan yerel acentelerle birlikte uyumlu, ortak çalışmalarda bulunarak Denizli’ye yerli ve yabancı misafirler gönderiyor.  Ucuz bilet karşılığında kısa sürede hayalini kurduğunuz şehre veya ülkeye gitmek istiyorsanız eğer, Tatil City’nin müşterisi olabilir ve unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. 

Tatil City araç kiralama konusunda da sizleri mağdur etmiyor. Yerli acentelerle birlikte kaliteli ve koordineli çalışmalar yaparak sizlere hizmet sunuyor. Yerli acentelerle ‘Rent a Car Sözleşmesi’ yapan Tatil City güvenilir ve istikrarlı yönüyle de dikkat çekiyor. Markanın uzman ve profesyonel personeliyle birlikte sorunsuz bir tatil yaşayacaksınız. 

Yurdışı gezilerinizde birden çok ülkenin konsolosluğuyla sağlıklı ve uyumlu iletişim kurabilen Tatil City vize işlemlerinizi en kısa sürede garantili bir şekilde sonuçlandırıyor. İster oturma, ister çalışma ister seyahat olsun vize işlemleri konusunda sorunsuz çalışmalarıyla Tatil City yanınızda…

 20 yıllık deneyimiyle Tatil City bir Camilla Travel markasıdır. İlkeli ve kaliteli hizmetleriyle hayallerinizi gerçekleştirmeye devam ediyor.

2013 yılından beri deneyimiyle, müşteri memnuniyetine verdiği değerle  ister iş, ister seyahat, ister ziyaret amaçlı olsun Tatil City.NET sizinle…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM