Cenk Tosun Tatil Planını Transfer İçin Değiştirdi

Cenk Tosun Tatil Planını Transfer İçin Değiştirdi

Everton ile Beşiktaş arasında milli golcü Cenk Tosun transferine dair yapılan görüşmelerin ilk turundan net bir sonuç çıkmadı.

2 gün süresince Beşiktaş yönetimi ile görüşmeler yapan İngiliz futbol kulübü Everton futbol direktörü steve walsh, yaptığı teklife başkan fikret orman’ın tasdik vermemesi üzerine Türkiye’den ayrıldı. Idareci şafak mahmutyazıcıoğlu ile cenup afrika’da yılbaşı tatilini geçiren orman, yönetimin yaptığı görüşmelere tele konferans ile dahil oldu ve pazarlıklarda yer aldı. Everton ile Beşiktaş’ın bonservis konusunda uzlaşma yakın olsa da peşin ödeme ve taksit sayısı mevzusunda anlaşma sağlayamadığı öğrenildi. Başkan orman’ın 25 milyon sterlin ve ücretin yarısının da peşin olarak ödenmesinde ısrarcı olduğu bildirildi. Beşiktaş yönetimine harp transferi ile alakalı bütün tekliflerini sunan everton direktörü başkan orman’ın şartlarını da kendi yönetimine sunacağı ve iki tarafın da önümüzdeki günlerde yeniden bir araya geleceği gelen bilgiler içinde.

Bu arada transfer görüşmeleri için dubai tatilini iptal eden Cenk, görüşmelerin beklediğinden daha uzun sürmesi üzerine yeni tatil planı yaptı.

Eşi ile beraber londra’ya giden milli golcü, londra’da hem yılbaşı tatili meydana getirecek hem de yeni senenin ilk günlerinde iki tarafın anlaşmasını bekleyecek. Cenk anlaşmaların imzalanması halinde londra’dan liverpool’a geçecek.

Londra’ya uçtu

Beşiktaş’ın yıldız oyuncusu Cenk Tosun, eşi ece tosun ile birlikte bugün saat 17:30’da british airways’e ait bir uçakla istanbul Mustafa Kemal Atatürk havalimanı’ndan londra’ya gitti. Uson zamanların kalkışından önce beşiktaşlı taraftarların ricasını geri çevirmeyen cenk, havalimanı çalışanlamış olurıyla resim çektirdi.

Cenk tosun ve eşinin londra’ya yalnızca dinlence amacıyla gittiği öğrenildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM