Köpek Eğitimi Ataşehir

Köpek Eğitimi Ataşehir

Köpekler insanlar ile en dost olan hayvan türüdür. Akıllı hayvanlardır ve iyi bir eğitim aldıkları takdirde de daha da verimli bir hayvan olurlar. Köpek Pansiyonu Köpek edinildiği zaman özellik ile edinilen köpek ev ortamında bakılacak ise eğitim aldırarak bakılması her zaman için daha iyidir. Her konunun uzmanlığı olduğu gibi köpek eğitiminin de bir uzmanlığı vardır. Uzman bir eğiticiden alınan eğitim daha verimli sonuçlar verir. İstanbul Anadolu Yakası Ata şehir semtin de ya da civarın da ikamet edenlerin köpek sahibi oldukları zaman tercih edebilecekleri en iyi eğitim merkezi Ata şehir Köpek Eğitim Merkezi’dir. Ata şehir köpek eğitim merkezin de tüm köpek ırkları ve cinslerine eğitim verilir. Verilen eğitimler garantili olarak uzman ve deneyimli eğitmenler tarafından verilir.

Ata şehir köpek eğitim merkezinde verilen eğitimler, tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, alan koruma eğitimi, koruma eğitimi ve bodyguard eğitimi gibi uzmanlık gerektiren eğitimler verilir. Bu eğitimler sizin arzunuza göre kendi eviniz de ya da eğitim merkezinde verilir. Ayrıca eğitim merkezinde isterseniz nasıl bir yavru köpek arıyor iseniz ona göre uzman ve veteriner desteği de verilmektedir.

Uzun yıllardan beri sektörde var olan deneyimli bir eğitim merkezi olan Köpek Eğitimi Ata şehir Eğitim Merkezi köpeklere verdiği eğitimleri belgelemek için köpekleri eğitim sonunda sınava tabi tutmaktadır. Köpeklere yapılan bu sınav bir kaç aşamalı olan bir sınav olup bu aşamalar da sırası ile Köpeğin sahibi olduğu kişiyi sevk kayışı ile takip etmesi, sevk kayışı olmadan köpeğin yürümesi, otur komutunu yerine getirmesi, yat komutunu yerine getirmesi ve çağrıldığında gelmesidir. Bu yapılan sınavın toplamı 60 puandan oluşmakta olup köpeğin bu sınavdan başarılı sayılıp belge alması için gereken puan en az 42 puandır.

Daha sonra da sınavın ikinci aşamasına geçilir. Bu aşamada köpeğin sosyalleşip sosyalleşmediğine bakılır. Kulak numarası kontrol edilir. Sahibi ile beraber açık alanda kalabalık bir grubun yanından ya da akıcı trafikte karşıdan karşıya geçmesi istenir. Bu durumda komuta nasıl itaat ettiğine sakin olup olmadığı da gözlenir. Köpeğin yanından bisiklet geçerken bisikletin yanından geçerken bisikletin çaldığı kornaya köpeğin verdiği tepkide gözlenir. Bağlı şekilde olan köpeğin karşıdan gelen sahibine verdiği tepkide kontrol edilir. Koşan birisi durup köpeğin sahibi ile konuşur ve köpeğin tepkisi ölçülür. Sınavın diğer aşamalarını da dayanıklılık, itaat, koruma ve iz sürme gibi etaplar oluşturur. Tüm bu aşamalar sonunda da köpeğin başarı yüzdesi yüzde 70 ila yüzde 80 arasında olması gerekir. Bu sınavda alınan başarı Ata şehir Köpek Eğitim merkezinin başarısını gösterir.

Ata şehir Köpek Eğitim Merkezi’ ne köpeğinizi büyük bir rahatlık ile bırakabilirsiniz ve en iyi eğitimi uzman ve tecrübeli bir ekipten almasını sağlayabilirsiniz. Ataşehir  Köpek Pansiyonu  da  çalışan tüm personel konusunda uzman personeldir. Bu merkezde eğitim verilir iken kesinlikle ile köpeklere şiddet uygulanmaz ama verilen eğitim de ciddi bir anlayış ile verilir. Bu sebeplerden dolayı Ataşehir Köpek Eğitim Merkezi sektörde lider olan eğitim merkezlerinden biridir.

Köpek Oteli Eğitim sevgi ile verilirse kalıcı ve iyi bir eğitim olur. Şiddet uygulanarak verilen eğitimin bir faydası olmayacağı gibi zararlı etkileri de olacağı da muhakkaktır. Ayrıca bir kişinin bir konuda eğitim vermesi için o konuda bilgili, deneyim sahibi ve uzman olması her zaman için verilen eğitimin kalitesini daha da arttırır. Bu özelliklerin hepsini bulabileceğiniz deneyimli ve uzman köpek eğitim merkezi Ataşehir Köpek Eğitim Merkezi’dir.

Hause Of İstanbul Dog Kennel

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM