Turistlere yönelik Tested4you uygulaması Yunanistan’a geldi

Turistlere yönelik Tested4you uygulaması Yunanistan’a geldi

Tested4you Çarşamba günü, 10 ila 30 saniyelik videolar aracılığıyla tüketici deneyimlerini değerlendirmenin yeni bir yolunu sunan yenilikçi uygulamasının Yunanistan pazarında lansmanını duyurdu.

Tested4you uygulaması, müşteri incelemelerinde yeni ufuklar açarak, deneyimlerken kişisel deneyimlerine dayalı, filtrelenmemiş, özgün videoları paylaşmalarına, etkileşim ve iletişime olanak tanıyor.

Şirketin kurucu ortağı Axel Mazerolles, Fransa’da ilk kez ortaya çıktıktan sonra aynı verimliliği ve yeniliği Yunan turizm pazarına da getiriyor.

Tested4you, tüketicilerin ötesinde, her sektördeki profesyonellerin müşterilerinin kısa, özgün videolarını paylaşarak deneyimlerinin gerçek yönünü ortaya çıkarmalarına olanak tanır.

Uygulamanın temel dayanağı, gerçek tüketici deneyimlerini yansıtan kısa videolar oluşturmayı mümkün kılarak özgünlüğü teşvik etmektir.

Çeşitli turistik konaklama yerlerinin, restoranların, turistik mekanların ve etkinliklerin yer aldığı bu videolar, gerçek görüntü ve hisler sunarak müşteri kararlarını etkileyebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM