Adını Her Anlamda Duyuran CoolClinic Tarafından Bölgesel Kilolara Karşı Sunulan Soğuk Lipoliz Hakkında Tüm Detaylar!

Adını Her Anlamda Duyuran CoolClinic Tarafından Bölgesel Kilolara Karşı Sunulan Soğuk Lipoliz Hakkında Tüm Detaylar!

Bölgesel zayıflama konusunda alanında uzman olan ve sürekli olarak adından söz ettiren, sürekli yenilikçi olan CoolClinic ile görüşmeler yaptık ve soğuk lipoliz hakkında detaylı bilgiler verdi. Aldığımız bütün yanıtları merak edenler için derledik ve FDA onaylı olan uygulama hakkında bütün detayları sizler için hazırladık. İşte bütün detaylar…

 

Soğuk Lipoliz Nedir?

 

İğnesiz, herhangi bir cerrahi yöntem içermeden, vücutta bulunan bölgesel yağların ve dokuların düzenli olarak, programlı bir şekilde parçalanması ve lenf sistemi aracılığıyla vücuttan tamamen uzaklaştırılmasına verilen isimdir soğuk lipoliz. Bu yöntem ile yağ dokuları hedef alınır ve başka hiçbir hücreye dokunulmadan uygulama tamamlanır. Yağ hücreleri dondurulur, yapıları bozulur, bozulanlar da metabolizma ile vücuttan atılır. Peki ya soğuk, gerçekten de yağ hücreleri üzerinde bu kadar çok etkili midir? Evet, yağ hücreleri diğer bütün hücrelere oranla daha hassas yapıya sahip olduğundan travmaya uğrar ve yapıları kolaylıkla bozulur. Bu bozulan hücreler de birkaç ay içerisinde apopitoz adı verilen programlı hücre ölümleri, lenf sistemi aracılığıyla vücuttan uzaklaştırılır ve idrar ile atılır.

 

Soğuk Lipoliz Avantajları

 

Soğuk lipoliz uygulaması çok sayıda avantaja sahiptir. Bunlara bakacak olursak;

  • Kısa süren bir operasyondur ve herhangi bir cerrahi yola başvurulmaz. Bütün bunlara rağmen kalıcı sonuçları vardır.
  • Cerrahi yöntem olmamasıyla birlikte herhangi bir anestezi ya da iyileşme süreci yoktur. Günlük yaşam sırasında kısa bir süre ayırmak bu işlem için yeterli olmaktadır ve sonrasında normal hayata devam edilebilir.
  • Acısız ve ağrısızdır.
  • Diyet ya da egzersize gerek duyulmadan sonuçlar alınır ama tabi ki eğer desteklenirse daha kısa sürede sonuç alınabilir.
  • Son teknoloji yöntemidir ve defalarca kişide denenip kanıtlanmıştır
  • Güvenilirdir, herhangi bir yan etki içermez.
  • İlk seans sonucunda %30 kadar bölgesel kurtulma sağlanır kalanlar ise zaman ilerledikçe tamamlanır.
  • Hastalarda büyük oranda olumlu dönüş alınmıştır ve böyle de aslında niteliği kanıtlanmıştır.

 

Eğer siz de bölgesel yağlarınızdan şikayetçiyseniz ve onlardan kurtulmak istiyorsanız, güvenilir, kısa süren ve yalnızca yağ hücrelerinin hedeflendiği uygulamaya başvurabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler ve iletişime geçmek istiyorsanız eğer https://www.coolclinic.com.tr/ web sitesini ziyaret edebilirisiniz. Kafanızda oluşan her türlü soru için de iletişim kurabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM