BAŞKAN UYSAL’DAN BAYRAM ŞENOCAK’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

BAŞKAN UYSAL’DAN BAYRAM ŞENOCAK’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti İstanbul İl Başkanlığına getirilen Bayram Şenocak’ı makamında ziyaret ederek görevinin hayırlı olmasını diledi. Uysal, “Beraber gece gündüz çalışarak hizmet etme gayreti içinde olacağız. İnşallah İstanbul’da güzel hizmetler üretilecek, iyi neticeler alınacak” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti İstanbul İl Başkanlığına yeni atanan Bayram Şenocak’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından Mevlüt Uysal ve Bayram Şenocak basın mensuplarına açıklama yaptı.
İstanbul’da görev değişiminin ilk olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde başladığını hatırlatan İBB Başkanı Mevlüt Uysal, “Bundan 4 ay önce İBB’de biz görevi devralmıştık. Şimdi AK Parti İl Teşkilatı’nda bayrak değişikliği oldu. Bayram Şenocak kardeşimize AK Parti İl Başkanlığı görevi hayırlı olsun demek için kendisini ziyaret ettim. İnşallah bu değişiklikler İstanbul adına, İstanbullular ve partimi adına hayırlı olur” dedi.

“GECE GÜNDÜZ İSTANBUL’A HİZMET İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Bundan sonra beraber gece gündüz çalışarak İstanbul’a hizmet etme gayreti içinde olacaklarını ifade eden Başkan Uysal, “Omuzlarımızdaki yükün ağırlığının farkındayız. İstanbul birçok açıdan, özellikle de ekonomik anlamda Türkiye’nin lokomotifi. İnşallah İstanbul’da güzel hizmetler üretilecek, iyi neticeler alınacak. Dünyada 1500 sene 3 ayrı kültür ve medeniyete başkentlik yapan başka bir şehir yok. Bu nedenle İstanbul’a hizmet etmek için idareciler olarak sorumluluğumuz biraz daha artıyor” diye konuştu.

İstanbul’a hizmet etmek konusunda en büyük sorumluluğun İBB Başkanı olarak kendisine düştüğünü dile getiren Uysal, “İstanbul’daki siyasetin de sorumlusu AK Parti İl Başkanımız. Beraberce omuz omuza vererek İstanbullulara hizmet üreteceğiz. Birlikte İstanbul’a güzel hizmetler yapacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

ŞENOCAK: “İSTANBUL’A HİZMET İÇİN BAŞKANIMIZ UYSAL’A VAR GÜCÜMÜZLE DESTEK OLACAĞIZ”

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da ziyareti nedeniyle Başkan Mevlüt Uysal’a teşekkür ederek, “İstanbul’a daha iyi hizmet etmek adına AK Parti İstanbul İl Teşkilatı olarak İBB Başkanımız Mevlüt Uysal’ın yanında olacağız. Teşkilatın her kademesiyle çalışarak İstanbul’daki oy oranımızı çok daha yukarılara çıkartacağız. Mevcut AK Partili ilçe belediyelerimizin yanında diğer birçok belediyeyi de bu hizmete katmak için var gücümüzle gayret edeceğiz” dedi.

Hizmetin ve siyasetin bir bayrak yarışı olduğunu vurgulayan Bayram Şenocak, “Benden önce İstanbul’a emeği geçen tüm il başkanlarımıza teşekkür ediyorum. İstanbul’da başkanımız bir önceki belediye başkanımızdan aldığı bayrağı nasıl ki daha yukarılara çıkartmak için mücadele veriyorsa, biz de siyaseten Başkanımızın yanında durarak hizmet bayrağını daha da yukarı taşımasına faydalı olacağız. Başkanımız Mevlüt Uysal belediyecilikte tecrübeli ve geçmişte beraber çalışma imkanımız oldu. Başkanımızın İstanbul’da çok başarılı olacağına inanıyoruz. Biz de İl teşkilatından 39 ilçe başkanına ve mahalle başkanlarına kadar gece gündüz çalışarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinin ve oy oranımızın daha da yukarı çıkması için gayret göstereceğiz. İnşallah İstanbul’da sıkıntılar değil, oy oranını ne kadar yukarı çıkarttığımız konuşulacak” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM