Profesyonel Hukuk Hizmet Bürosu

Profesyonel Hukuk Hizmet Bürosu

Hizmetin Kuralı Profesyonellik

İsmail Coşkun kurucu avukatımızdır. Alanında uzman ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden yapısıyla müvekkillerine çözüm odaklı hizmetin baş mimarıdır. İstanbul faaliyetlerini yürütür.2007 senesinden beridir sürekli kendini geliştiren ve yenileyen departmanları ile hukukun değişik alanlarında hizmetlerini sunar. Hukuki danışmanlık ve dava takibi durumlarında kurumsal yapıda faaliyetlerini sürdürmektedir. Ticari işletmelerin, üretim tesislerinin ulusal ve uluslararası şirketler hukuki boyutta danışmalık hizmetini profesyonel boyutta sunar.

Uzmanlaşan kadrosu sayesinde danışmanlık hizmetleri dünya dinamizmine uygun bir durumda, çözüm odaklı ilkesiyle sektöründe lider konuma gelmiştir. Tanınan ve saygıyı sonuçlandırdığı davalar neticesinde kazanmış olup Coşkun Hukuk Bürosu bünyesinde müvekkillerini haklı gururunu kazanmıştır.

Hukuk Alanında Hizmet Verdiği Alanlar

Miras hukuku avukatı olarak en iyi hizmeti almanız müvekkiller açısından sonuç odaklı olacaktır. Miras hukuku davalarında iki tür mirasçı vardır. Tereke: mirasçılara intikal edebilen mal varlıklarına hukuki terimde verilen addır. Atanmış mirasçılar ise görünürde yasal olmayan mirasçılardır. Bu mirasçılar miras verenin beyanı ile mirasçı olma hakkını kazanan kişilere denir.

Müvekkilleri ile iletişim gücü yüksek, çözüm odaklı çalışan ve kurumsal düzeyde hizmet veren çalışmaları ile miras hukuk davalarını dahil diğer alanlarda üstün hizmet başarısı göstermektedir. Büromuz içerisindeki çalışanlarımız, teknolojik donanımın yeterliliği, raporlama ve değerlendirme sistemlerinin gelişmiş olması işimizi ne kadar benimsediğimizin minimum örnekleri arasında sayabileceğini gösteren bir hukuk bürosudur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM