Saç Proteziyle Kendinize Olan Güveni Yeniden Kazanın

Saç Proteziyle Kendinize Olan Güveni Yeniden Kazanın

Saç Proteziyle Kendinize Olan Güveni Yeniden Kazanın

Çağımızın en büyük sorunlarından birisi olan saç dökülmesi, protez saç ile çözüme kavuşuyor. Kişiye özel bir şekilde uygulanan bu teknoloji, tamamen doğal saç içermesi nedeniyle ünlü kişiler tarafından da tercih edilmekte.

Kısa Sürede Uygulama Sona Eriyor

Saç protezi uygulamasını, kellikle mücadele eden herkes tercih edebilir. Kemoterapi aldığı için saçları dökülen hastalar, bu çerçevede işlem yaptırabiliyorlar. Bazı kişilerde dökülme genetiktir. Bunun çözümü de protez saçla olur. Uygulama sadece 2 saat içerisinde biter.

Sürecin nasıl geliştiğine baktığımız zaman ilk olarak kafa ölçüsünün alındığını görmekteyiz. Ardından yerleştirme işlemine geçilir. Herhangi bir şekilde bant kullanılmaz. Bunun ismi No Tape olarak geçer. Şu an için dünyadaki en etkili sistemdir. Acı ve ağrı yoktur. Yara izi olmaz. Neşter kullanılmaz. Çok rahat hissedersiniz. Saçın uygulanmasından sonra yapılan şey ise şekil vermektir. Bu konuda seçim yapmak size kalmıştır.

Protez saçı yıkayabilirsiniz. İstediğiniz uzunlukta saç sahibi olabilirsiniz. İşlem sonrasında kuaföre ve berbere gidilebilir. Deniz ya da havuza girdiğiniz zaman hiçbir sorun teşkil etmez. Bundan dolayı sadece Türkiye’de değil, dünyanın çok büyük bir kesiminde de kullanılır. 

Ünlü Simalar Protez Saçla Sorunlarını Çözdü

Uygulamanın popüler olmasıyla beraber protez saç kullanan ünlüler sayısında adeta bir patlama yaşanmıştır. Murat Boz, Sinan Özen, eski futbolcu Evren, Mustafa Ceceli, Nuri Alço bunlardan sadece bazılarıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM