Akbank’tan Taşıt Kredisi Kampanyası!

Akbank’tan Taşıt Kredisi Kampanyası!

Akbank, yeni otomobil sahibi olmak isteyen müşterilerine özel avantajlı faiz oranları ile taşıt kredisi sunuyor.

Akbank taşıt kredisi kampanyası faiz oranları yüzde 1,32’dir. Sabit faizli taşıt kredisi sununa banka, müşterilerine en uygun taşıt kredisi ödeme planlarını hazırlıyor.

Azami vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir. 48 aydan uzun süreli ödeme planları düzenlenmemektedir.

Bireylere verilen taşıt kredisi tutarı alacakları aracın tutarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. 50 bin Türk Lirasına kadar olan kredi kullanımlarında otomobilin değerinin yüzde 70’i kadar, 50 bin Türk Lirası ve üzerindeki tutarlarda kredi kullanacak bireyler için 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için yine yüzde 70 ancak geriye kalan tutarın ise yüzde 50’si hesaplanmaktadır.

Kredi kullanımı 18 ve üzeri yaşta bulunanlar için geçerli olup, tüm bireylerin aylık gelirlerini belgelemeleri gerekmektedir.Kredi kullanımında KASKO, hayat ve ferdi kaza sigortasının da yapılması zorunludur. Satın alınan aracın üzerine rehin konulur ve söz konusu rehin ödemeler bittiğinde kaldırılır.

Akbank taşıt kredisi başvurusu banka şubelerinde yapılır. Başvuru sırasında bireylerin nüfus cüzdanlarını, gelir belgelerini ve satın alacakları taşıta aile belgeleri getirmeleri gerekmektedir.

20.000 TL Taşıt Kredisi

Akbank taşıt kredisi kampanyası kapsamında 48 ay vadeli ödeme planı ile 20 bin TL tutarında finansman alan bireylerin aylık ödemeleri gereken taksit tutarı 598,09 TL TL olmaktadır. Kredi dosya masrafları için 100,00 TL TL tutarında ücret alınmaktadır. Sigorta ücretleri ise kişi ve taşıt özelinde değişmektedir.

Kredi kullandırımı esnasında Akbank‘ın güncel faiz oranı ve ücret tutarları esas alınacaktır. Ltv oranı, nihai fatura değeri 50 bin Türk Lirasını aşan binek araçlarda, bedelin 50 bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde 70, 50 Türk Lirasının üstünde olan kısım için yüzde 50 olarak uygulanır.

http://www.akbank.com/tasit-kredisi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM