Birbirinden Güzel Anı Defteri Çeşitleri Nelerdir

Birbirinden Güzel Anı Defteri Çeşitleri Nelerdir

“Bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim.”

Bu cümleyi hatırladınız mı? İlkokul sıralarının arasında dolaştırılan anı defterlerinde genelde bu cümleyle başlanırdı sayfaya. Sonra gelsin akrostişler,simli kalemlerle kalp çizimleri… Anı defterleri işte o zaman hayatımıza giriyor ve sonrasında da hayatımızda kalmaya devam ediyor. Çünkü anıları yazmak ve saklamak pek çok kişiye iyi geliyor.

Tabii anı defterleri sadece günlük tutmak için ya da arkadaşların hatıralarını saklamak için değil. Artık çok daha fazla anı defteri çeşidi var. Anılar, elbette klasik defterlerde de saklanabilir ancak tekrar yaşayamayacağımız anlar için özel defterler kullanmak, hatta kişiye özel defterler kullanmak çok daha yerinde bir seçim olacaktır. Saklamak istediğiniz tüm anılar için çeşit çeşit defterleri yakından incelemeye ne dersiniz?

Kendin Yap Anı Defteri İle Kişisel Albümünüzü Oluşturun!

Kendin yap anı defteri özellikle sevgililer ve arkadaşlar için muhteşem bir hediye seçeneğidir. Bastıracağınız fotoğrafları, eğlenceli desenlere sahip bantlarla, siyah sayfalı anı defterine sabitleyebilir ve ardından beyaz bir kalemle anılarınızı kaleme alabilirsiniz.

Bebek Anı Defteri İle Çocuğunuza Harika Bir Hediye Bırakın!

Bebeğinizin ilklerini bir anı defterinde saklamak ve büyüdüğü zaman bu anı defterini ona hediye etmeye ne dersiniz? İlk banyosu, ilk adımları, ilk dışarıya çıkışı ve daha aklınıza gelebilecek pek çok ilki fotoğraflarla beraber bebek anı defteri içerisinde saklayabilir ve yine aynı deftere bebeğinizle ilgili o gün hissettiklerinizi kaleme alabilirsiniz. Böylelikle hem siz nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bu büyülü zamanları saklamış olursunuz hem de çocuğunuzun ilerideki en güzel hediyesini hazırlamış olursunuz.

Kilitli Anı Defteri İle Çocuklarınız Yazmaya Alışsın!

Çocukları günlük tutmaya teşvik etmek için kilitli anı defteri modelleri çok kullanışlı oluyor. Kilitler sayesinde çok önemli bir şey yaptığının farkında olan çocukta hemmahremiyet duygusu gelişiyor hem de yazma isteği çoğalıyor. Çocuklar günlük tutarken hem yazı yazma becerileri gelişiyor, aynı zamanda günlerini gözden geçirebiliyorlar. Günlük tutmak, uzmanlar tarafından çocuklara muhakkak tavsiye ediliyor. Siz de kilitli bir anı defteriyle çocukları günlük tutmaya teşvik edebilirsiniz.

Kalemli Anı Defterine Tüm Çocuklar Bayılacak!

Eğlenceli figürlere sahip kalemlerle beraber, şık bir kutuda satılan bebek anı defteri modelleri çocuklar için harika bir hediye seçeneği olacaktır. Akordiyon model ya da düz defter modelinde tercih edebileceğiniz kalemli anı defterleriyle küçük yaş grubunu mutlu edebilirsiniz.

Anı Defterlerinde Aradığınızı Bulabileceğiniz Adres: Teknofinal

Teknofinal‘de istediğiniz anı defteri modelini bulabilir ve bir an önce anılarınızı yazmaya başlayabilirsiniz. Kendin yap anı defteri modelleriyle sevdiğiniz biri için eşsiz bir hediye hazırlayabilir, fotoğraflı anı defteri ile kişiye özel bir anı defteri tasarlayabilir, bebek anı defteri ile bebeğinizin en özel anlarını kayıt altına almaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM