Bursa Kebap Evi Bayilik Bilgileri

Bursa Kebap Evi Bayilik Bilgileri

Bursa Kebap Evi Bayilik 

Türkiye genelinde 60’ın üzerinde şubesi bulunan Bursa Kebap Evi, -40 derecede saklanan -18 derecede frigorifik araç filosu ile dağıtımını yaptığı birbirinden leziz doğal yöresel ürünlerini aynı lezzet kalitesi tüm Türkiye’ye dağıtımını yapabilmekte ve şube açabilmektedir. Profesyonel sistemi ve garantili franchise sistemi ile yatırımcısına sonsuz güven sağlayan Bursa Kebap Evi yakın zamanda Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Fransa’da açılmaya başlıyor.

Bursa Kebap Evi; uzun yıllar süren ön hazırlık ve araştırmalar sonucu dünyaca meşhur Bursa Kebabı’nı en gerçek haliyle tüketicilere sunmak için modern ve yenilikçi bir yönetim anlayışı çerçevesinde 2003 yılında kuruldu.

Gerçek Bursa Kebabı’nı tüketicilerle buluşturma fikri başlangıçta ne kadar tutarlı bir yaklaşımsa, bu muhteşem lezzeti çağdaş ve insan odaklı stratejiler ile markalaştırmak da bir o kadar ilgi çekici idi.

Nitekim, girişimcilerden gelen yoğun talep üzerine efsane marka güven halkasını daha da büyütmeye karar vererek “garantili franchising” modeli ile yatırımcılara ulaştı. Dahası, 2010 yılındaki markanın yeniden yapılandırılması projesi ise beklenen yükselişin gerçekleşmesine ve markanın artık ulusal bir tabana oturmasına neden oldu. Nitekim BKE bir yılda, rekor sayılabilecek % 300’lük büyüme oranı ile bugün Türkiye’nin en gözde döner restoranı olmayı başardı. Artık hedef büyük; çünkü gerçek kalite, yatırımcı dostu anlayış ve bir marka ile çalışma rahatlığı ülkemizin her köşesinde olmalı.

Bursa Kebap evi Güncelleme 2018

Franchise bedeli: 40.000$
Şube sayısı : 60+

Bursa Kebap Evi Bayilik Destekleri 

  • Anahtar Teslimi Şube Oluşumu,
  • Personel ve Eğitim Desteği,
  • Ödeme Kolaylığı.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  Bayilik Yatırım Maliyeti(Ort.);200.000-400.000 TL. arasındadır.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM