Denizbank 346 TL Taksitli 25 Yıl Vadeli Konut Kredisi

Denizbank 346 TL Taksitli 25 Yıl Vadeli Konut Kredisi

Denizbank ev sahibi olmak isteyen müşterilerine 25 yıl yani 300 aya kadar varan kredi vade seçeneği ile konut kredisi imkanı sunuyor. Denizbank Mortgage  yani konut kredisi faiz oranları 1,25’ten başlamaktadır. Haberimizin detayında kredibanka.net ekibi olarak bu kredinin artı ve eksi yönlerini değerli okurlarımıza aktaracağız.

Denizbank konut kredisi faiz oranı istenilen ödeme planına göre değişiklik göstermektedir. 60 ay  yani 4 yıla kadar olan kredi vadesinde faiz oranı 1,25 60 aydan 120 aya yani 10 yıla kadar olan kredi vadelerinde faiz oranı 1,30 ve 10 yıldan 25 yıla kadar olan kredi vadesinde ise konut kredisi faiz oranı 1,32 şeklinde uygulanmaktadır. Bankacılık sektörü ve diğer meydana gelen değişimlerden etkilenmeyen Denizbank konut kredisi faiz oranları sadece bankanın kendi insifiyatine göre değişiklik yapma hakkı mevcuttur.

Denizbank Konut Kredisi başvurusu bankanın resmi internet kanallarından ve bulunduğunuz bölgede yer alan şubelerinde başvuru yapmak mümkün kredibanka.net ekibi olarak şubeden direk başvurmanızı öneririz. Çünkü resmi internet siteden yapılan konut kredisi başvuruları ön başvuru niteliği taşımakla birlikte, ön onayı alsanız bile bankanın istemiş olduğu belgeleri toplayıp banka şubesine kredi çekecek kişilerin nüfus cüzdanı, gelir belgesi, ikametgah belgesi ve satın alınacak eve ait belgeler olup, kişi özelinde ek belgeler de talep edilebilinmektedir.

Denizbank Örnek 100.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Kredibanka.net ekibi olarak sizlere örnek ödeme planı oluştururak fikir sahibi olmanızda yardımcı olmak istedik. Denizbank konut kredisi kapsamında 300 ay vadeli ödeme planı ile 100 bin TL değerinde finansman alan bireylerin aylık kredi ödemeleri bin 346,34 TL, kredi sonunda yüzde 1,32 faiz oranı ile ödeyecekleri toplam tutar ise 403 bin 901,72 TL olmaktadır. Ortalama 700 TL tutarında ekspertiz ücreti ile 500 TL tutarında da kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Ekspertiz ücreti evin bulunduğu lokasyona ve evin metrekaresine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Denizbank konut kredisi faiz oranları 15 Kasım 2017 tarihinde Kredibanka.net internet sitesinin editörleri tarafından aşağıda yer alan bağlantı kullanılarak oluşturulmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM