Edirne Belediyesi, çocukları yine unutmadı

Edirne Belediyesi, çocukları yine unutmadı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Edirne Belediyesi tarafından düzenlenen çeşitli etkinlikler ile kutlanacak. Çocuklar sportif etkinlikler, müzik ve oyun gruplarıyla doyasıya eğlenecek.

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98. Yıldönümü’nde Edirne Belediyesi, çocukları yine unutmadı. Edirne Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar doyasıya eğlensin diye birbirinden farklı etkinlikler düzenleyecek, Edirneli çocuklar unutulmaz bir gün yaşayacak.

Edirne Belediyesi tarafından düzenlenen ilk etkinlik ‘23 Nisan Çocuk Şenliği’ olacak.  22 Nisan Pazar Günü Edirne Belediyesi Söğütlük Kent Ormanı’nda 13.00 ile 17.00 saatleri arasında düzenlenecek olan şenlikte Maymun Show, Tahta Bacak, Hacivat Karagöz, İllüzyonist, Ateş Yutan Adam, Sanat Atölyeleri, Şişme Oyun Grupları, Bando, Sokak Oyunları, Maskot gibi aktiviteler yer alacak.

Edirne Belediyesi, 23 Nisan Pazartesi Günü Saat: 13.00’te Barış Parkı yanında (Gölet Mevkii’nde) ‘Haydi Çocuklar Takımını Topla, Basketbol Ruhunu Sokakta Yaşa’ parolasıyla 23 Nisan Sokak Basketbolu Turnuvası düzenlenleyecek. 7-8-9 yaşlarındaki çocuklar kendi aralarında; 10-11-12-13 ve 14 yaş grubundaki çocuklar kendi aralarında kurdukları takım ile rakipleriyle mücadele edecek.

Öte yandan Edirne Belediyesi Çocuk Korosu; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle unutulmaz bir konser verecek. Şef Yaşar Özel yönetimindeki konser 23 Nisan Pazartesi Günü Saat: 16.00’da Erasta AVM’de gerçekleştirilecek.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ücretsiz olan etkinliklere çocukları aileleriyle davet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM