Evde Ihlamur Paketlem Aylık 1.400 TL Kazanç İmkanı

Evde Ihlamur Paketlem Aylık 1.400 TL Kazanç İmkanı

Evde Ihlamur Paketleme

Evde ıhlamur paketleme işi özellikle de son zamanlarda oldukça popüler bir iş haline gelmiştir. Günümüzde insanlar normal işlerinin yanı sıra kendilerine ek iş olarak daha farklı işler aramaktalar. Eğer sizde normal bir işe sahipseniz ve evinize geldiğinizde ek iş olarak daha farklı işlerde yapmak istiyorsanız ve paranızı bu şekilde kazanmayı düşünüyorsanız evde ıhlamur paketleme işini yapabilirsiniz. Bu işi özellikle de bayanlar tercih etmekte ve evlerinde rahatlıkla ıhlamurları paketleyebilmekteler. Evinizde paketleme yapabilmek için sadece bir firma ile anlaşmanız yeterli olacaktır. Son yıllarda ıhlamur paketleme işi gibi çeşitli paketleme işleri için firmalar evlere iş dağıtmaktadır ve bu gibi işleri evinden yapabilecek olan bireylere özel olarak ek işleri vermekteler.

Evde ek iş olarak sadece ıhlamur paketleme işini değil daha farklı işler de yapabilirsiniz. Ihlamur paketleme işi diğer işlere göre çok daha basittir ve çok daha hızlı bir kazanç sunmaktadır. Sizde hızlı bir şekilde para kazanmak istiyorsanız bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Evde ıhlamur Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu işi yapabilmek için bir işveren ile anlaşmanız oldukça önem arz ediyor. İşverenlere ulaşmak için de çeşitli web siteleri kullanabilirsiniz veya onların ilan verdikleri gazetelerden de ulaşabilirsiniz. İlk olarak işvereniniz ile anlaştıktan sonra size paketlemeniz için paketleri ile beraber bir miktar ıhlamur vereceklerdir. Sizde bu ıhlamurları belli gramlar olarak paketlemesini yaparsınız. Genellikle paketleme yapılırken tartı kullanılmaktadır. Ihlamurları paketlerken dikkat etmeniz gereken en önemli püf nokta ıhlamurları paketin dışına taşırmamanızdır. Eğer bu şekilde olursa her paketlemede belli bir miktar yere döküleceği için gün sonunda yoğun miktarda kayıp yaşarsınız. Ihlamurlar size verilirken tartılarak verilmektedir. Yine siz paketlemenizi yaptıktan sonra da tartılarak kontrol edilmektedir. Anlaşmalı olduğunuz firma ıhlamurları evinize kargo ile göndermektedir. Eğer yakınsanız firmaya giderek de alabilirsiniz. Yine ıhlamur paketleme işini ister bir kişi ister iki kişi isterseniz ailecek isterseniz de sadece arkadaşlarınızla yapabilirsiniz. Sadece arkadaşlarınızla yapabilmeniz için de yine arkadaş sayınızı da belirtmelisiniz.

Ihlamur Paketleme İşinin Kazancı Nedir?

Ihlamur paketleme işi aslında oldukça fazla oranlarda kazandırabilmektedir. Sonuç olarak bir fabrikaya başvurduğunuzda bütün gün belli mesai saatleri arasında paketleme işini yaparsınız ve belli kazançlara sahip olursunuz. Yine evde paketleme işinde de aynı şekilde paketlemeyi evinizden yaparsınız. İsterseniz kendi kendinize mola verebilir isterseniz bir gün yoğun çalışarak diğer gün az çalışabilirsiniz. Yine paketleme olarak belli bir miktar vardır. Örneğin haftada 20 kg paketleme yaparsanız belli bir ücret alırsınız. 50kg paketleme yaparsanız yine ücretiniz artacaktır. Yani kazanacağınız miktarı da siz belirliyorsunuz bu yüzden büyük oranda oynama olacaktır. Büyük oranda oynamaların olmaması için her gün sabit saat çalışmalı sabit oranda paketleme yapmalısınız. Kazancınız da aylık olarak 300 ila 900 TL arasında değişim gösterebilmektedir eğer bu şartlar altında çalışırsanız.

Evde Ihlamur Paketleme İşi Veren Firmalar

Bu işi veren firmalara ulaşmak için gazetelerin ilan sayfalarını kontrol edebilirsiniz veya internetten ilan vermiş olan firmaları ziyaret edebilir ve kontrol edebilirsiniz. İlanlardaki telefon numaralarını arayarak da kendilerine ulaşabilir ve işi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM