‘Kılıçdaroğlu CHP’lileri milli noktadan uzak tutmakla görevlendirildi’

‘Kılıçdaroğlu CHP’lileri milli noktadan uzak tutmakla görevlendirildi’

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanlığına geçen Çavuşoğlu, buradaki konuşmasında, Recep Tayyip Erdoğan mihmandarlığında yola çıktıktan sonra Türkiye’de hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını söyledi.

Ülkenin 2002’den bu yana 3 katın üzerinde bir büyüdüğünü, vatandaşın yaşam standardının olumlu yönde değiştiğini belirten Çavuşoğlu, geçmiş Türkiye fotoğrafının onur kırıcı olduğunu dile getirdi.

Milletten başka istikamet belirlemeyen, milli iradeyi her şeyin üzerinde tutan AK Parti kadrolarının Türkiye’yi bambaşka bir atmosfere kavuşturduğunu anlatan Çavuşoğlu, “AK Parti iktidarında millet özgüven kazandı. Yapılamaz denilen noktada bir lider ortaya çıktı, ‘biz başarabiliriz, biz daha yetenekliyiz, millette bu güç var’ dedi. Birileri güldü, görmezden geldi. Birileri ‘giderler’ dedi ancak ‘ben milletimin iradesini yere düşürmeyeceğim’ diyen Recep Tayyip Erdoğan’ı unuttular.” ifadelerini kullandı.

“Türkiye’ye muhalefet etmektedir”

Çavuşoğlu, iç vesayet odakları Türkiye’nin ilerleyişini durduramayınca dış vesayet odaklarının devreye girerek tuzak kurduğunu anlattı.

2010 yılında ana muhalefet partisi CHP’de bir kaset operasyonuyla genel başkan değişikliği olduğunu ifade eden Çavuşoğlu, “Bugün o genel başkan ne yazık ki milletimizin lehine olacak her şeye Recep Tayyip Erdoğan’a muhalefet edeceğim derken Türkiye’ye muhalefet etmektedir. 2010 yılında yapılan genel başkanlık değişikliğiyle rol verilen Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’lileri bugün milli noktadan uzak tutmakla görevlendirilmiştir.” diye konuştu.

Terörle mücadelede başarının en önemli sebeplerinden birinin SİHA olduğunu hatırlatan Çavuşoğlu, CHP’nin içinden çıkan bir milletvekilinin bunun karşısında durmasına anlam veremediklerini vurguladı.

AK Parti iktidarının milli ve yerli olanın yanında durduğunun altını çizen Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, “Varsın birileri teröristlerin sözcülüğünü yapanlarla birlikte olsun, Türkiye için kötü senaryolar hazırlayanlarla yol yürümeye çalışsın. Biz üzerimize düşeni yapacağız, daha çok çalışacağız ve anlatacağız.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM