Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

İş görüşmelerine gittiğiniz holding ofislerinde, siyasi parti binalarında, katıldığınız panellerde, hatta akaryakıt istasyonu ve özel okullar gibi kurumlarda masaların üzerinde duran alttan destekli küçük bayrak ve flamaları görmüşsünüzdür. İşinizi halletmek için uğraşırken fazla dikkatinizi çekmemiş olabilir ama masa bayrağı oradadır. Çünkü kurumun bir simgesidir. Özel anlam taşıyan bütün sembollerde olduğu gibi masa bayraklarının da hatasızca üretilmesi gerekmektedir.

 

Kalite İlk Prensibimizdir

Firmamız müşteri memnuniyetine ve kaliteye ilk sırada önem veren bir baskı işletmesi olarak her boyda bayrak ve flama üretimini özenle yapmaktadır. Özellikle masa bayrağı siparişlerinde çok daha dikkatliyiz. Çünkü bu tanıtım ve reklam materyali sürekli göz önünde olacaktır. Bu yüzde üretimin ilk aşaması olan tasarlamadan kargoyla kapıda teslime kadar her adımda işimizi hatasız yapmaya çalışıyoruz. Kumaş kalitelerine özellikle dikkat ediyoruz.

 

Küresel Toplantılardaki Gururumuz

Ürünlerimiz uluslar arası firmaların düzenlediği küresel toplantılarda sıklıkla kullanılmaktadır. Bu da bizi sonsuz gururlandırıyor. Yıllardır kendi sektöründe faaliyet gösteren firmamıza www.baskiseli.com formatından 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM