Okul Çıkış Saatinde Yaşanan Korkunç Çatışma

Okul Çıkış Saatinde Yaşanan Korkunç Çatışma

İstanbul’da bu gün akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Aralarında anlaşmazlık bulunan iki grup, okul çıkışı saatinde okuldan çıkan öğrencilere aldırış etmeden silahlı çatışmaya girdi.

İstanbul Bağcılarda yaşanan olay akıllara durgunluk verdi. Aralarında anlaşmazlık bulunan iki gurup tam okulun çıkış saatinde bir orta okul önünde çatışmaya girdi. Okuldan çıkan öğrenciler korku ve panik halinde etrafa dağılırken, çıkan çatışmada biri öğrenci olmak üzere beş kişi yaralandı.

Bu gün akşam okul çıkışı saatinde, Bağcılar’da bulunan Münir Nurettin Selçuk Ortaokulu önünde aralarında önceden bir anlaşmazlık bulunan iki gurup karşıya geldi. Gurup tartışmanın ardından okullarından çıkan öğrencilere aldırmadan silahlarına sarıldı. Aralarındaki anlaşmazlığın ne olduğu henüz bilinmeyen guruptan bazı kişiler silahlarını ateşleyince, bir anda neye uğradığını şaşıran öğrenciler ve çevrede bulunan vatandaşlar korku ve panik içerisinde kaçışmaya başladı. Olaya şahit olan vatandaşlar derhal telefonlarına sarılarak polise ve sağlık ekiplerine haber verdiler. Olay yerine gelen polis özel harekat ekipleri derhal bölgeyi güvenlik çemberine alarak ortalığı yatıştırı. Vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine intikal eden sağlık ekipleri ise, olayda yaralanan biri öğrenci beş kişiyi, olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye götürdü.

Olay yerine intikal eden polis olayı soruşturmaya başladı. Delil toplayan polisler olayın ardından hemen oradan uzaklaşan saldırganların peşinde. Olayla ilgili bir iz arayan ve saldırganları yakalamak için çalışmalar yapan poolisler, olayla alakalı soruşturma başlattı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM