Otantik Kumpir Bayilik Bilgileri

Otantik Kumpir Bayilik Bilgileri

Otantik Kumpir Bayilik

Fast-food sektörüne sağlıklı bir ürün kazandırmak, eski gelenekler üzerine yeni bir konsept geliştirmek amacıyla 1989 yılında Ankara Kızılay’da ilk şubesini açan OTANTİK, hedeflediği konsept üzerine kalite, güvenilirlik ve güler yüzlü hizmet anlayışı olarak belirlediği felsefesini de ekleyerek bugüne kadar sürekli büyüyen ve gelişimini sürdüren bir aile olarak müşterilerinin karşısına çıktı.

7000 yıllık lezzet olan patatesi usta ellerde şölene dönüştüren Otantik, şu anda 40’ın üzerinde lezzet durağı ile “kumpir” denince akla ilk gelen yer olma özelliğine sahip. Kumpir ’in yanı sıra tost, sandviç, salata, makarna ve ızgara gibi birbirinden leziz seçenekleri de müşterilerinin beğenisine sunan Otantik, her geçen gün artan lezzet müdavimleri ile istikrarlı yönetim yapısına yenilikler katmaya devam ediyor.

Otantik Kumpir Bayilik Sistemi

BAŞLANGIÇ BEDELİ: Bir kereye mahsus ödenen başlangıç bedelinin esasları Franchise sözleşmesinde belirtilmekte olup restoran ve fast food üniteleri için değişiklik göstermektedir.

FAST FOOD KONSEPTİ
AVM Fast Food modeli için 50 – 80 m2 Sinema, iş merkezleri, alış veriş merkezleri ve 18- 35 yaş arası kitlenin yoğun bulunduğu bölgeler, Otantik fast food için bölgedeki iş yeri, ofis yoğunluğu ve konut sayısı dikkate alınmalıdır.

CAFE HOUSE & RESTAURANT KONSEPTİ
Otantik Cafe’de enfes lezzetlerin keyfine varılırken sağlıktan da ödün verilmeyen bir konsept. Fast food un aksine misafirlerimizin keyifle yemeklerini yedikten sonra çay veya kahvelerini içip farklı lezzetleri tek çatı altında bulabildikleri bir oluşum. Ar-ge çalışmalarımızı bir adım öteye taşımak ve daha kapsamlı franchise eğitimleri verebilmek için ana üs olarak belirlediğimiz Otantik Akademi de hizmet vererek fast fooddan ayrışarak , cafe house Restoran konseptinde çalışmak isteyen bayi adaylarımızı ve çalışanlarımızı eğitiyoruz. Cafe-Restoran modeli için 100-150 m2 ve üzeri alanlar gerekmekte. Bu doğrultuda fizibilite çalışmalarını yapıp uygun lokasyonlardaki uygun mekanlara bayi adaylarımı yönlendiriyoruz.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM