Salih Hanzade Sosyal Medya ve Siber Güvenlik Uzmanlığı Bizim İşimiz

Salih Hanzade Sosyal Medya ve Siber Güvenlik Uzmanlığı Bizim İşimiz

Senelerdir söylediğim tek cümle bu bizim mesleğimiz ve işimiz. İşimizi ve mesleğimizi severek yapıyoruz. Sosyal medya ve siber güvenlik uzmanlığı bizim işimiz diyen Salih Hanzade 23 yaşında 5 Milyon TL yatırım ile adını verdiği Salih Medya’yı kurdu. Hizmetleri anlık ve sorunsuz sunabilmek adına gerek yurtiçi ve gerekte yurtdışı sistem gereksinimlerinde en iyiler ile çalışarak 5 Milyon TL harcadığını belirtti. Salih Medya salihmedya.com web sitesi üzerinden binlerce hizmet vermektedir. Pr Çalışmaları, Sosyal Medya Hesap Yönetimi, Pr Haber Hizmetleri, Hesap Satışı, Takipçi, Beğeni, İzlenme ve Yorum gibi sosyal medya hizmetleri, Profesyonel web site kurulumu gibi daha binlerce hizmeti içinde barındırmaktadır. 

Salih Hanzade 23 yaşında, Salih Hanzade 1.78 m boyunda ve Salih Hanzade 85 kilodur. Salih Hanzade  1 Temmuz 2000 doğumludur. Salih Hanzade baba tarafından aslen Muş’ludur. İstanbul’da yaşayan Salih Hanzade 6 senedir Manisa’da ikamet etmektedir.

Genç İş İnsanı Salih Hanzade’nin eğitim hayatına yakından bakalım. Salih Hanzade İstanbul’un Pendik ilçesinde Fethi Gemuhluoğlu İlk ve Orta Öğretim okulunda İlk ve Orta Öğrenimini tamamlamıştır. Salih Hanzade yine İstanbul’un Pendik ilçesine bağlı Kurtköy Anadolu Lisesinde 1. Sınıfı okumuştur. Kalan lise hayatını ise Manisa’ya yerleştiğinden dolayı Açıköğretim Lisesinde lise eğitimini tamamlamıştır. Salih Hanzade üniversite hayatına ise Anadolu Üniversitesi’nin Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü 4 senelik eğitimi kazanmış ve 1. Sınıf öğrencisidir.

Genç İş İnsanı Salih Hanzade’nin iş hayatına değinecek olursak Salih Hanzade genç yaşta ticareti öğrenmek için iş hayatına atılmış ve giyim sektörünün öncü markalarından olan Theorie giyimin Pendik şubesinde ve  ardından ise Sabri Özel firmasının Viaport Avm şubesinde çalışmıştır. Türkiye’nin önde gelen giyim firmalarında ticareti öğrenmek için okulundan sonra işe gitmiş ve giyim sektörüne daha çocuk yaşlarda ilgi duymuştur. Salih Hanzade belki ileride kendi adında bir giyim markası kurabileceğininde altını çiziyor.

Genç İş İnsanı Salih Hanzade sosyal medyayı aynı zamanda etkili kullanan ve birçok bireysel ve kurumsal firmanın pr çalışmalarını, sosyal medya hesap yönetimlerini, siber güvenliklerini de sağlayan bir isim. Aynı zamanda Pr Çalışmaları alanında birçok Milletvekili, Oyuncu, Sanatçı ve Fenomeninde aralarında bulunduğu binlerce ünlüye hizmet veren bir isim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM