Türkiye-İrlanda Cumhuriyeti maçı öncesi yemek düzenlendi

Türkiye-İrlanda Cumhuriyeti maçı öncesi yemek düzenlendi

A Milli Takımımızın İrlanda Cumhuriyeti ile Antalya Stadyumu’nda oynayacağı özel müsabaka öncesinde, yemek organizasyonu yapıldı.

Antalya’daki yemeğe UEFA Yönetim Kurulu Üyesi ve TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Çağlar, Alaattin Aykaç, Genel Sekreter Kadir Kardaş, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Genel Direktörü Şeref Yalçın; İrlanda Cumhuriyeti Futbol Federasyonu CEO’su ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi John Delaney, İrlanda Futbol Federasyonu Başkanı Tony Fitzgerald, Başkan Yardımcısı Donal Conway, Ulusal Lig Yönetim Kurulu Başkanı Eamon Naughton, Federasyon Konsey Üyesi Peadar Ryan ve Onursal Genel Sekreter Michael Cody katıldı.

UEFA Yönetim Kurulu Üyesi ve TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, yemekte yaptığı konuşmada “İrlanda Cumhuriyeti dost bir ülke ve çok iyi ilişkilerimiz var. John Delaney ile birlikte UEFA Yönetim Kurulu’na seçildik. Kendisine bize destekleri için teşekkür ediyorum. Bu dostluğun uzun yıllar sürmesini temenni ediyorum” dedi. John Delaney de, “Türkiye bizim için özel bir yer. Son yıllarda sık maç oynuyoruz. İyi ilişkilerimiz artarak devam edecek” ifadelerini kullandı.

Türkiye ile İrlanda Cumhuriyeti heyetleri arasındaki yemek karşılıklı hediye takdimi ile sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM