Ziraat Bankası En Sevilen Banka Ödülünü Kazandı

Ziraat Bankası En Sevilen Banka Ödülünü Kazandı

Türkiye’nin Lovemark’ları 2017 sonuçlarına göre Ziraat Bankası en sevilen banka olarak kayıtlara geçti.

Türkiye’nin Lovemark’ları 2017 sonuçlarına göre araştırmaya katılan her 4 kişiden birinin aklına ilk gelen banka Ziraat Bankası oldu. Söz konusu araştırmanın geçen seneki sonuçlarında da yine Ziraat Bankası en sevilen banka olarak açıklanmıştı.

Brand Week İstanbul 2017’de yapılan ödül töreninde Ziraat Bankası’nın adına Bankacılık Operasyonları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Ali Kırbaş ödül aldı. Ödül töreninde açıklamalarda bulunan Kırbaş, her zaman vaadleri olan “Bir bankadan daha fazlası” söylemi ile devamlı olarak hem müşterilerine hem de ülke bilançosuna her zaman daha fazla destek olmak için çalıştıklarını, kendilerinin çok büyük bir aile olduğunu, böylesine saygın bir araştırma neticesinde iki sene üst üste en sevilen marka olarak ödül almanın çok gurur verici olduğunu, Ziraat Bankası’nın son 6 yıllık sürecinde yapmış oldukları değişim ve dönüşüm ile birlikte çalışmalarının çok büyük bir katkısının olduğunu belirtmek istediğini söyledi.

Ziraat Bankası‘nın kamusal sorumluluklara ek olarak aynı zamanda çok verimli çalışan bir banka olduğunu söyleyen Kırbaş, bankanın her zaman müşteri memnuniyetini merkez aldığını, bu anlayış ile her zaman tüm süreçleri tekrardan tasarladıklarını, buna uygun olan bir iletişim stratejisi izlediklerini söyledi.

Müşterilerine 7 gün 24 saat tüm ihtiyaçlarına cevap verecek kanallar yaptıklarını söyleyen Kırbaş, tüm müşterilerinin ilk sırada sosyal platformlar yer almak üzere kendilerini her zaman takip ettiğini, tüm beğenileri hem doğrudan hem de dolaylı yoldan ifade ettiklerini söyledi. Bu sevginin böylesine güzel bir sonuç ile tescillenmesinin kendilerine gurur verdiğini söyleyen Kırbaş, gelinen noktada her bir Ziraat Bankası çalışanının ayrı ayrı emeklerinin yer aldığını söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM