Ağaç ev ustaları dikkat çeken iş fikri

Ağaç ev ustaları dikkat çeken iş fikri

Ağaç ev ustaları Tlc kanalında 5 sezondur devam eden bir program. Ağaç ev ustaları Pete Nelson ve ekibinin müşterilerden gelen talepler karşısında yaptıkları ağaç evleri anlatıyor. Özellikle büyük ağaç evler ve farklı tasarımlara sahip olan ağaç evlerin yapım aşamalarını eğlenceli bir dil ile anlatan Pete programın en dikkat çekici ismi.

Ağaç ev ustaları

Ağaç evler farklı fiyatlarda müşterilerden gelen talepler doğrultusunda yapılıyor. Örnek bir ağaç ev 200.000 doları bulabiliyor. Bu ağaç evler 3 oda, 1 mutfak, 1 banyo ve teras gibi özellikler içeriyor. Birde Pete’nin dışarıdan ekstra kattığı yenilikler var. Köpek kulubesi, kızıldereli çadırı ve asma merdivenler bunlardan bir kaçı. Programı izlediğinizde genel müşteri kitlesinin 40 yaş üstü olduğunu ve artık huzurlu bir yaşam şekli oluşturmaya çalışan kişiler olduklarını rahatlıkla farkedeceksiniz.

Ağaç ev işi bir çok ülkede isteğe göre yapılıyor. Henüz bu konuda bayilik verecek kadar donanımlı bir firma yok. Bu yüzden bu işi yapmak isteyenler kendi ülkelerine özel tasarımlar ile müşterilerinin karşılarına çıkabilirler. Ağaç ev yapımı ile ilgili bir çok video ve bilgi internette mevcut. Bu konuda bir iş yapabilmek için ağaç işinden iyi anlayan ustalar ile çalışmak ve bir ahşap işleme imalathanesi kurmanız gerekli. Programda bir çok panelin aslında imalathanede yapıldığını ve bir yap boz gibi ağaçların üzerinde monte edildiğini göreceksiniz.

Ağaç ev fiyatları

Bu tarz işler genelde müşteriye özel işler olduğu için kazancı da iyi oluyor. Bir ağaç evin ortlama kar miktarı aldığınız işin yarısı kadar olabiliyor. Örneğin 100 bin liralık bir ağaç evin 50 bin lirası size kalabilir.Ekibiniz ne kadar iyi olursa işleri tamamlama süreciniz de o kadar çabuk oluyor.

Ağaç ev modelleri

Ağaç ev modelleri bulmak internet sayesinde çok kolay. Zor olan müşterilerin istediklerine göre tasarımlar çıkarıp uygulamak. Bu işte ayrıca Pete gibi ağaç evlerden otel yapıp günlük veya haftalık kiralara vermekte mantıklı. Ağaç ev yaptıracak kadar parası olmayanlar hafta sonlarını geçirmek için bu tarz evleri kiralıyor ve aileleri ile iyi vakit geçiriyorlar. Bu kiralamalarda günlük 70-200 dolar arası fiyatlandırmalar mevcut.

Son olarak ağaç ev ustaları programını Tlc kanalının kendi sitesinden izleyebilirsiniz.Bu işte ne kadar çok güzel iş çıkarırsanız popülerliğiniz o kadar artacaktır.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM