Kimliğimizi Yansıtma Aracı Olarak Çantalar…

Kimliğimizi Yansıtma Aracı Olarak Çantalar…

Kimimiz eğitim, kimimiz yoğun iş temposu içerisinde kendimize vakit ayırmayı, insanlarla iletişim kurmayı unutuyoruz ne yazık ki… Bu yüksek temponun sosyal yaşamı iyiden iyiye kısıtladığı dönemlerde, duygularımızı, kimliğimizi, düşüncelerimizi, yansıtmak için çevremizdeki ve üzerimizdeki nesnelerin renklerini ya da tarzlarını kullanırız. Bunu yapmanın en iyi yollarından biri şüphesiz ki kullandığınız çantalar olur. Onlarla tanışmamız eğitim hayatıyla birlikte, okul çantaları ile başlar. iş çantaları, günlük çantalar, tatil için kullandığımız valizler, bavullar sayesinde çanta kullanımı sürekli hale gelir. Hep kadınlarla ilişkilendirilen ancak son zamanlarda erkeklerin de vazgeçemediği günlük, tek omuz kullanılan çantalar, deri el çantaları, günlük kıyafetlerle her türlü renk ve desende kombin yapılacak kadar çeşitlenmiş, istisnasız her insanın kullandığı araçlar haline gelmiştir. Yani çantalar günlük yaşam dışında, moda ve şık kombinler için de kullanılan, en önemli araçlardan biri haline gelmiştir.

Kullanışlı ve Kaliteli Sırt Çantaları

Sırt çantanız, tarzınızı yansıttığı kadar ruh halinizi ve hatta düşüncelerinizi de yansıtır. Hayallerinin peşinde koşan bir öğrenci olup içine kitap, defter koyabilir; dilerseniz, mümkün olan en az sayıdaki eşyayı içine yerleştirir, kendinizi iki günlük bir doğa kampında bile bulabilirsiniz! Yani, siz kimseniz, sırt çantanız odur! Sırt çantaları her görüşten kişi için, özel olarak üretiliyor. Son zamanlarda taşıma kolaylığı sebebiyle popülerleşen bilek çantalar, yine özellikle kadınların giyim sonrası aksesuar tamamlama araçlarının başında geliyor. Ayakkabınızla birlikte uyumlu olduğu takdirde, şık ve alımlı görüntünüz çevrenizdeki herkesi etkiliyor…

Gençlerin Çanta Tercihi

Günlük yaşamlarında gençler genelde spor ve salaş giyinirler. Aksesuarlarının ve çantalarının da aynı sportiflik ve salaşlığı taşımasına dikkat etmeleri bu noktada sürpriz olmayacaktır. Gençler için çanta seçimi, kendi kişiliklerini ve tercihlerini en iyi şekilde yansıtan tasarım kriteri ile başlıyor. Rahatlık ve konfor ile birleşince uzun yıllar kullanılacak olan genç okul çantaları, birbirinden farklı ve şık seçenekleri peşinden getiriyor. Sırt çantası, bu alanda da en çok kullanılan çanta olsa da; daha çok lise ve üniversite yıllarında tercih edilen ve postacı çantası olarak bilinen, tek omuz taşınan çantalar, genç öğrencilerin düşüncelerini en iyi şekilde yansıtıyor.

İş hayatında en çok tercih edilen deri evrak çantaları, en şık takımınıza uyumlu ve göz alıcıysa, aynı zamanda içerisine laptop, tablet gibi ayrı bölümlerle her ihtiyacınızı yerleştirebiliyorsanız demeyin o zaman keyfinize… Küçükten büyüğe herkesin tarzı, ruh hali farklı ama çanta tutkumuz tıpatıp aynı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM