Odeabank 120 Ay Vadeli Uygun Faizli Konut Kredisi

Odeabank 120 Ay Vadeli Uygun Faizli Konut Kredisi

Odeabank; uzun yıllardır kirada oturup artık kendi evinin sahibi olmak isteyenlere, evini değiştirmek ve yeni ev satın alarak yatırım yapmak isteyen müşterilerine 120 ay vadeli uygun ödeme planı ile konut kredisi imkanı sunuyor.

Uygun faizli konut kredi imkanı sunan Odeabank, müşterilerinin ödeyebileceği şekilde aylık gelirinize en uygun konut kredisi ile ödeme planı hazırlıyor.

Müşterilerin satın alacakları evi kredi teminatı kapsamında rehin alan banka, müşterileri tüm ödemeleri bitirdikten sonra kaldırıyor. Ayrınca satın alınan evin yüzde yüzü değeri kadar finansman verilmiyor. İlk aşamada bankanın anlaşmalı olduğu Gayrimenkul Değerleme şirketinde çalışan eksper evin ekspertiz raporunu çıkartıyor. Oluşturulan rapora göre de verilecek maksimum konut kredisi tutarı belirleniyor.

Odeabank konut kredisi başvurusu banka şubelerinden yapılıyor. Bireylerin krediye konu istenen belgeleri getirmeleri kredi alma sürecini hızlandırıyor. İstenilen belgeler ise  şunlardır: Bireylerin kendi nüfus cüzdanları, gelir belgesi ya da maaş bordrosu, adres teyiti için ikametgah belgesi ile satın alınacak eve ait belgeler.

120 Ay Vadeli 120.000 TL Konut Kredisi

Odeabank’ın düzenlediği kredi kampanyası kapsamında 10 yıl vadeli ödeme planı eşliğinde 120 bin TL tutarında konut kredisi alan bireylerin aylık kredi ödemeleri bin 755,11 TL’ye tekabül etmektedir. Kredi sonunda ödenecek toplam tutar yüzde 1,04 faiz oranı ile 210 bin 613,53 TL olup, ortalama 527 TL ekspertiz ücreti ile 186 TL ipotek tesis ücreti alınmaktadır.

Odeabank konut kredisi faiz oranları 14 Kasım 2017 tarihinde Kredibanka.net internet sitesinin editörleri tarafından aşağıda yer alan bağlantı kullanılarak oluşturulmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM