Osman Akça’nın Düğününe Yoğun Katılım

Osman Akça’nın Düğününe Yoğun Katılım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizli’de iş adamı Rıza Akça’nın oğlunun nikâh törenine katıldı.

Erdoğan’a Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de eşlik etti. İşadamı Rıza Akça’nın oğlu Osman Akça ile eşi Selin Yaşilturna’nın nikah törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, çiftin nikah şahitliğini yaptı. Davetliler ve çantaları arama cihazlarından geçirildikten sonra golf araçlarıyla otele taşındı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uşak’taki programının ardından Denizli’ye gelerek, işadamı Rıza Akça’nın oğlunun nikah törenine katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı taşıyan helikopter, Uşak’tan hareket ederek Denizli’ye geldi. Saat 19.00 sıralarında Zafer Katrancı Denizlispor Tesisleri’ne gelen helikopterden inen Erdoğan, kara yoluyla Akça’nın oğlunun nikah töreninin yapıldığı otele geçti.

Erdoğan’a Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de eşlik etti. İşadamı Rıza Akça’nın oğlu Osman Akça ile eşi Selin Yaşilturna’nın nikah törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, çiftin nikah şahitliğini yaptı.

Davetliler ve çantaları arama cihazlarından geçirildikten sonra golf araçlarıyla otele taşındı. Nikahı Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı.

Osman Akça ile Selin Akça çiftinin evlilik cüzdanını teslim edip, mutluluk dileklerirni ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan, hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından otelden ayrıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM