Otomatik Kapı Sistemleri Neden Gereklidir?

Otomatik Kapı Sistemleri Neden Gereklidir?

Gelişen teknolojinin nimetlerinden her gün daha fazla faydalanmaktayız. Önceleri “kapı” kullanılan tüm mekânlarda tek yaptığımız kapının kolundan tutup onu açmak ve içeri girdikten sonra onu tekrar kapatmaktı. İnsanların çokça gelip gittiği mekânlarda ise kapının önüne bir bekçi oturtup geleni gideni sorgulatırdık. Burada amaçlanan şey mekâna yabancı birisinin girmesini engellemek ve olası zarar ve tehlikelerden korunmaktı. O köprünün altında çok sular geçti dediğinizi duyuyorum. Elbette o zamanlar geride kalmakla beraber teknolojinin bize sağladığı kolaylıklara her gün bir yenisi ekleniyor.

Uzman Kapı, gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek tüm dünyada kullanılan Kapı otomasyon ve otomatik geçiş sistemlerini komple bir hizmet olarak ayağınıza getiriyor. Otomatik kapı ve otomatik geçiş sistemlerinde kullanılan otomatik kapı motoru ve sistemin çalışması için gerekli fotosel, flaşör, uzaktan kumanda verici ve alıcısı gibi tüm ekipmanların satış, servis, montaj ve satış sonrası hizmetlerini profesyonel olarak vermektedir.

Uzman Kapı Otomatik ve kontrollü geçişin gerekli olduğu mekânlarda, kollu ve mantar bariyerlerden başlamak üzere, otomatik kayar kapı sistemleri, otomatik dairesel kapı sistemleri, otomatik kepenk ve tente sistemleri gibi tüm kontrol ve kolaylık gerektiren sistemlerin parça ve motor satışını ve aynı zamanda proje gerektiren işlemlerde profesyonel proje yönetimi gerçekleştirmektedir. Uzman Kapı profesyonel teknik personeli ile projelerinizde sizlere ekonomik, uzun ömürlü ve sağlam çözümler sunar. Firmamıza, web sitelerimizde bulunan tüm iletişim kanallarından ulaşabilir, yaptırmak istediğiniz projeniz hakkında danışmanlık hizmeti alarak en doğru seçimi yapabilmenize yardımcı olunur.

Özel Tasarım Otomatik Kapılar

Otomasyon sektöründe uzun yıllar boyunca hizmet vermiş olan Uzman Kapı müşterilerine özel tasarım otomatik kayar kapı projelerine de imzasını atarak bölgesinde pek çok prestijli yapının kayar kapılarının imalatını yaparken aynı zamanda mekanların güvenliğini de arttırmıştır. Otomatik kapılarda kullanılan açıp-kapama tetiklemeleri kullanım şekline göre çok farklı şekillerde tasarlanabilme özelliğine sahiptir. Kullanıcının ihtiyacına göre otomatik kapılar uzaktan kumanda vasıtasıyla açılabileceği gibi istenirse sisteme monte edilecek bir GSM modülü vasıtasıyla sadece bir sms ile de açılabilir. Ya da kartlı veya parmak izi okuma sistemi, plaka tanıma veya OGS sistemi entegrasyonu ile aracınızdan inmeden kapınızı açıp kapayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM