Parlak ve Bebeksi Görünüm İçin Thulium Lazer

Parlak ve Bebeksi Görünüm İçin Thulium Lazer

Hem kadınlar hem de erkekler parlak ve muhteşem bebeksi bir görünüm elde etmek istemektedirler. Tabii ki bunun için belirli yöntemlerden yararlanmak şarttır. Son dönemlerde sıklıkla kullanılan Thulium lazer metodu da bunlardan birisidir. Cilt yüzeyine açılan mikro kanallar sayesinde serum yedirilmekte ve akabinde özel bir lazer makinesi ile bu serumun cilde nüfus etmesi sağlanmaktadır. Tamamen güvenli olan ve kısa sürede etki gösteren bu teknik uzman kişiler tarafından yapılmakta ve birkaç seansta istenilen sonucu vermektedir. Avrupa ve Amerika’nın birçok bölgesinde güvenle kullanılan tekniğin ülkemizde de rağbet gördüğünü ifade etmek doğru olacaktır.

Thulium Lazer Nasıl Bir Uygulamadır

Bilindiği üzere ciltteki lekelerin giderilmesi için lazerden yararlanmak moda haline gelmiştir. Ancak alışılagelmiş lazer cihazları yeteri etkiyi sağlayamamakla birlikte ilaçların gücüyle birleşmediklerinde sonuç vermemektedirler. Thulium lazer tekniği ile hem serum kullanımıyla hem de lazerin gücü ile ciltteki bütün lekelerin giderilmesini, kırışıklıkların yok edilmesini ve çillerin sönmesini sağlamaktadır. Birkaç seans uygulanan teknik tabii ki uzman doktorlar ya da dermatologlar eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Bunun haricinde sertifikalı ve onaylı yerlerin de işlemi gerçekleştirmelerine izin verilmektedir. Siz de her türlü leke sorununuz için etkisi kanıtlanmış bu metodu deneyebilirsiniz.

Thulium Lazer Uygulamasının Yararları Nelerdir

Ciltte yaşlılığa bağlı birçok leke ortaya çıkmaktadır. Bununla birlikte güneş ya da yanık lekeleri de zaman içerisinde insan bedeninde karşılık bulabilmektedir. Aynı zamanda kırışıklıklar ve çiller de insanların pek bir şey yapamayacakları problemler arasında yer almaktadır. İşte Thulium lazer metodu ile bu tür sorunların tamamından kurtulmak mümkün hale gelmiştir. Yine ciltteki renk dengesizliğinin ortadan kaldırılması ve her türlü lentigoların tedavisi uygulanacak teknik ile son derece kolaydır. Kısacası lekeler başta olmak üzere iz ve kırışıkları büyük ölçüde yok eden Thulium lazer metoduna siz de yönelebilirsiniz.

Thulium Lazer Tedavisinin Yan Etkisi Var mı

Cilde uygulanan birçok şey reaksiyon vermekte ve cildin yan etkiyle karşılaşmasına neden olmaktadır. Ayrıca bazı uygulamalar cildin adeta tüp patlamış gibi gözükmesine sebebiyet vermektedir. Ancak Thulium lazer için böyle bir şey söylemek mümkün değildir. Hastalar işlemin hemen ardından istedikleri şekilde evlerine gidebilmekte ve normal yaşamlarına geri dönebilmektedirler. İşlem sonrasında ortaya çıkan kızarıklık yalnızca birkaç saat içerisinde geçmekte ve bir daha böyle bir şey yaşanmamaktadır. Bununla birlikte cildin değişmesi için bir süre sonra soyulmaların meydana geleceğini ancak kremler ile bu problemi de ortadan kaldırabileceğinizi aktarabiliriz. Özet olarak işlemin bilinen ve kalıcı olan bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bundan ötürü bütün herkes güvenle yaptırabilmekte ve bebek gibi bir cilde kavuşabilmektedir.

Thulium Lazer Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kişilerin bu uygulamayı yaptırmadan önce farklı bir krem, ilaç vs. uygulamamış olmaları gerekmektedir. Yani çok kısa bir süre evvel cilt bakımı yaptıranların Thulium lazer metoduna en az bir hafta sonra başlamaları doğru olacaktır. Bununla birlikte işlemin yapılacağı gün gözeneklerin kapanmaması için makyajdan kaçınılmalı ve uzmanın görüşleri dikkate alınmalıdır. Aynı zamanda ciltte açık ve enfeksiyona müsait yara varsa yine tekniğin yara geçtikten sonra gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Sonuç olarak lazer işleminden önce bu durumlara dikkat etmek yeterli olmaktadır. Yine de farklı bir olup olmadığına ilişkin uzman kişilerin bilgi vereceğini de söylemek mümkündür.

Thulium Lazer Leke Tedavisinde Etkili midir

Leke, cildin en büyük problemidir. Özellikle ışıltılı ve bebeksi bir cilt isteyenlerin bu tür lekelerden derhal kurtulmaları gerekmektedir. İlaç ve krem tedavileri yeterli etkiyi gösteremediği için son dönemlerde uygulanan Thulium lazer ile lekelerin üstesinden gelmek mümkün hale gelmiştir. Gerek ciltte oluşan lekeler gerekse de kırışıklar bu teknik ile birkaç seansta yok edilmekte ve cilt beklenilen seviyesine ulaşmaktadır. Sonuç olarak Thulium lazer işleminin lekelerde doğrudan etkili olduğunu ifade etmek doğru olacaktır. Her bir seans yaklaşık 20 dakika süren tekniğin birkaç seans sonrasında beklenilen etkiyi en iyi biçimde gösterdiğini de paylaşabiliriz. Dilerseniz uzman doktorlardan ve bu işlemi yapan profesyonellerden yardım alabilir, bebek cildi olarak adlandırılan yüze en kısa yoldan sahip olabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.babyfacelazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM