<strong>RFİD ETİKET – Egen.com.tr</strong>

RFİD ETİKET – Egen.com.tr

RFİD NEDİR ?

Dilimize “Radyo Frekansı ile Tanımlama”şeklinde çevrilmektedir. RFİD, herhangi bir şeyi ister nesne ister canlı bir varlık olsun onları radyo dalgaları yoluyla tanımlama ve eşleştirme esasına dayanan teknolojiye verilen isimdir.

RFİD ETİKET KULLANIM ALANLARI NELERDİR ?

RFİD Etiket, hemen hemen her sektörde sıklıkla kullanılan ve tercih edilen bir etiket yazıcı türü olarak görülmektedir. Bu kullanım alanlarına bakacak olursak üretim, dağıtım, depolama, sevk işlemleri gibi alanlarda tercih edilmektedir. Bu da RFİD etiketi başta birçok kargo şirketi olmak üzere nakliye firmaları ve dağıtım firmaları da dahil olmak üzere önemli bir ürün yapmaktadır. RFİD Etiket bazı kredi kartlarında bulunan temassız ödeme yönteminde de tercih edilmektedir. Ayrıca hastanelerde sıra alma işlemleri, hasta yatış veya sevk işlemleri de RFİD Etiket Yazıcı sayesinde rahatlıkla halledilebilmektedir. RFİD Etiket Yazıcı, otoyollarda da kullanılmaya başlanmıştır. Hızlı Geçiş Sistemi, (HGS) Otomatik Geçiş Sistemi (OGS) teknolojisinde de kullanılmaktadır. Hayatın pek çok alanında kullanılan bir ürün olan RFİD Etiket Yazıcı çok işlevsel olması nedeniyle tercih edilmektedir. Ayrıca fiyat performans olarak da son derece uygun olması RFİD Etiket Yazıcı’nın diğer bir önemli avantajı olarak görülmektedir.

RFİD ETİKET YAZICI AVANTAJLARI

RFİD Etiket Yazıcının bireysel ya da kurumsal firmalara sağlamış olduğu birçok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi RFİD Etiket Yazıcıların ömrünün 20 yıl civarına kadar sürmesidir. Ayrıca küçük boyutlu olması ve hafif olması sebebiyle de sıklıkla tercih edilmektedir.

Rfid etiket, yazıcı piyasasında adından en çok söz ettiren yazıcıların başında gelmektedir. Diğer etiket yazıcılara nazaran daha kullanışlı bir yapısı olmasından dolayı Rfid Etiket Yazıcı birçok bireysel ve kurumsal firmanın listesinin en tepesinde yer almaktadır.

Egen Barkod Etiket San.Tic.Ltd.Sti.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde,

 Mutfakcılar MUTSAN Başakşehir Mahallesi Sanayi İstanbul TR,

 İkitelli Cd No:24 D:Sitesi 10.Blok, 34306 Başakşehir

TEL: 02126591515

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM