Sky Express’in Iraklio-Paris uçuşları Kasım ayına kadar devam edecek

Sky Express’in Iraklio-Paris uçuşları Kasım ayına kadar devam edecek

Sky Express, Kasım ayı sonuna kadar Paris’ten Girit’teki Iraklio’ya haftada iki direkt uçuş gerçekleştirerek turizm sezonunu kış aylarına uzatacak.

Bu girişim, Fransız gezginlere yoğun olmayan sezonda Yunanistan’ın en popüler destinasyonlarından birini ziyaret etme fırsatı yaratıyor.

Şirketin açıklamasına göre bu hamle, Sky Express’in kış aylarında turizm sezonunu iyileştirme ve Yunanistan genelinde daha fazla destinasyona yayma yönündeki ulusal çabayı desteklemeye yönelik daha geniş stratejisinin ve kararlı kararlılığının bir parçası.

Yunanistan Ulusal Turizm Örgütü (GNTO) genel sekreteri Dimitris Fragakis şunları vurguladı: “Turist sezonunu uzatmak GNTO için merkezi bir önceliktir. Yunanistan’daki ve yurt dışındaki ortaklıklarımız bu hedefe ulaşmayı hedefliyor, bu nedenle bu Kasım ayında Sky Express’in girişimini destekliyoruz. Yunan havayolunun çabalarının, Fransa pazarından Yunanistan’a, özellikle de Girit’e giden trafiği önemli ölçüde artırabileceğine ve sezonu bir ay uzatarak yerel halkın gelirinin artmasına yardımcı olabileceğine inanıyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM