Toner Fiyatları

Toner Fiyatları

Lazer yazıcılardan ve fotokopi makinelerinden basılı yazı ve görüntü elde etmek amacıyla cihaz içerisinde bulunan hazneye toz yerleştirilir. Bu toz sayesinde cihazdan yazılı ve görsel olarak çıktı alınır. Toz, cihaz içerisinde ısıtılarak kağıt üzerine yapıştırılmaktadır. Tozlar, 8 ile 10 mikrometre arasında değişen boyutlara sahiptir. Standart özelliklerde kullanılan tozla 2000 sayfa civarında çıktı elde edilir. Fakat tozların farklı kalite ve özellikleri bulunmaktadır. Standardın üzerindeki tozlardan daha fazla çıktı elde edilirken standardın altındaki tozlardan daha az çıktı elde edilir.

Toner Fiyatlarında Son Durum Ne?

Toner fiyatları bazı dönemler değişiklik gösteriyor. Yazıcılar için önemli bir yere sahip olan bu toz parçacıkları genellikle yüksek fiyat aralığında kullanıcıya sunulabiliyor. Tozların ücretinin değişiklik göstermesinde ise öncelikle tozun kalitesi etkili oluyor. Muadil tozlarla birlikte orijinal tozlar satışa sunuluyor. Orijinal tozların ücreti daha fazla olurken muadil tozların ücreti daha uygun oluyor. Peki, muadil toz kullanmak doğru mu? Toner fiyatları yüksek geliyorsa muadil tozları kullanabilirsiniz. Muadil tozlar kaliteli olduğu sürece herhangi bir sorun oluşturmaz.

Doğru ve Güvenilir Toner Fiyatları

Yazıcılar için kullanılan toza ulaşmanız sizi zorlayabilir. Fakat internet üzerinden ihtiyacınız olan tozu kolaylıkla temin edebilirsiniz. Üstelik tozlar kendi özel paketiyle adresinize kısa sürede ulaştırılır. https://www.toner.com.tr/toner sitesi üzerinden doğru ve güvenilir toner fiyatları ile ihtiyacınız olan tozu kolaylıkla temin edebilir, rahatlıkla cihazınızda kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM