Uşak evlere ek iş veren firmalar

Uşak evlere ek iş veren firmalar

Aşağıda ki ek işleri yapabilecek kişilere ihtiyaç vardır.

Cetvel Seti Hazırlama İşi
Evden bu işi yapabilecek bayan arkadaşlara ihtiyacımız var, toplam 14 kişiye dağıtılacaktır, aşağıdan başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde Ahşap Eşya Montajı İşi
Günümüzde iş bulmak zorlaşmış olsa da bizde iş bitmez, bay ve bayanların kolaylıkla yapabileceği işlerimiz günlük 60 TL kazandırmaktadır.

Video İzleyerek Para Kazanma
Ek iş yapmak isteyen öğrenciler için kaçırılmaz bir fırsat ! Hafta sonları bu işi yaparak ay da 600 TL kazanabilirsiniz.

Evde Anahtarlık Yaparak Para Kazanmak
En güzel ek işlerimizden bir tanesi, dikkatli ve özenli hanımların bu işe başvurmasını rica ediyorum zira iş çok dikkat gerektiren bir iştir.

Gömlek Paketleme İşi Ek Gelir
Aylık kazançlarına ek gelir imkanı ! Ayda 800 TL ve üzeri para kazanmak istiyorsanız, hemen başvuru da bulunun.

Mandal Takımı Oluşturma İşi
İşin yapımı gerçekten çok kolay, bu kolay iş sayesinde aylık 900 TL ye varan gelirler elde edebilirsiniz.

Evde Ütü Yaparak Para Kazanma
Sizler de hafta sonları para kazanmak ve ek gelir sahibi olmak istiyorsanız, bu iş imkanı tam sizlik. Aylık 500 TL kazanmak için hemen başvuru da bulunun.

Sabun Kutulama İşi
Haftalık ürün teslimi ve ödeme koşulları ile ek gelir sahibi olmak için başvuru da bulunun. Firmalar ile hemen iletişime geçiniz.

Bileklik Yapımı İşi
Boş geçen zamanlarınızı ek gelire dönüştürmek istiyorsanız, bu iş fırsatını hemen değerlendirin. Haftalık ödemelerini peşin peşin alın.

Evde Ütü Yaparak Para Kazanma
Sadece belirttiğimiz ilçede ki arkadaşlar başvuru yapsın lütfen, diğer arkadaşların başvurularına geri dönüş yapılamayacaktır.

Aşağıda ki yorum bölümü aracılığı ile yukarıda ki işlere başvuruda bulunabiliriniz. Lütfen mahalle belirtin, ancak telefon numarası belirtmeyiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Daha öncede yazmıştım size cvp gelmedi sizden.sizden cvp bekliyorum.Benim bu işe çok ihtiyacım var. Ev hanımıyım.uşakta oturuyorum.

  2. Daha öncede yazmıştım size cvp gelmedi sizden.sizden cvp bekliyorum.Benim bu işe çok ihtiyacım var. Ev hanımıyım.uşakta oturuyorum . Küçük çarşı.3.Nisan sok.no.14/1 uşak içi.paketleme işi olsun lütfen.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM