Evde Karanfil Paketleme İşi İle 1.400 TL Kazanç İmkanı

Evde Karanfil Paketleme İşi İle 1.400 TL Kazanç İmkanı

Karanfil Paketleme İşi

Evde karanfil paketleme işi en çok tercih edilen evde paketleme işleri arasında yer almaktadır. Eve paketleme işi veren firmalar son dönemlerde oldukça artmıştır. Eve verilen paketleme işlerinde insanlar evlerinden tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışarak firmaların ürünlerini paketlerler. Paketledikleri ürünler karşılığında da aylık olarak belli bir ücret alırlar. Firmalar fabrikalarında paketleme işini zaten yaptırmaktadırlar. Ancak özellikle de son yıllarda artan işler sebebi ile artık bu işi evlere de verebiliyorlar. Yine firmaların fabrikalarında yetiştiremedikleri ürünleri evlerinizden paketlemeniz mümkün hale gelmektedir. Eve verilen paketleme işlerinde istenilen tek şey verilen işin oldukça kısa süre içerisinde bitirilmesidir. Eğer kısa süre içerisinde paketleme işini bitirebilirseniz daha çok iş alabilir ve daha çok kazanabilirsiniz. Eve paketleme işi veren firmalara ulaşmak da artık eskisi kadar zor değil çünkü birçok firma zaten bu paketleme işini evlere vermek için can atıyor.

Evde Karanfil Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Evde karanfil paketleme işinin yapılması oldukça basit bir işlemdir. Firmalar sizlere çuvallar halinde karanfilleri gönderiyorlar. Anlaşmalı olduğunuz firmadan karanfilleri aldıktan sonra yine elinizdeki tartı ile gram değerindeki karanfilleri paketliyorsunuz. Yine karanfillerin yanında paketlerini de göndermektedirler. Burada dikkat etmeniz nokta paketlemelerini yaparken dışarıya karanfilleri taşırmamanızdır. Eğer sağ sola karanfiller taşarsa ziyan olmuş olur ve firmalar sizlere karanfilleri gönderirken tartarak gönderiyorlar.

Ay sonunda da sizler paketlenmiş karanfilleri bu firmalara geri gönderirken yine tekrardan tartarak eksik veya fazla var mı diye kontrollerini sağlıyorlar. Bu yüzden son derece dikkatli bir şekilde işinizi yapmanız gerekmektedir. Yine bu işi isterseniz evinizde ailecek isterseniz de öğrenci arkadaşlarınız ile yapabilirsiniz. Öğrenci arkadaşlarınız ile yaparsanız yine yüksek oranlarda kazanç elde etmeniz mümkün olacaktır. Firmalar bu paketleme işini evinde tek kişi yapan değil çoklu olarak yapanları tercih etmektedirler. O yüzden ne kadar fazla olursanız o kadar iyi. Bu işin bir diğer avantajı ise ister tam zamanlı olarak çalışın ister yarı zamanlı.

Çalışma saatlerinizi kendiniz belirliyorsunuz ve ona göre ücretinizi alıyorsunuz. Ayrıca normal işinize ek olarak da yapabildiğiniz için ek iş olarak da görebilirsiniz. Yani gündüz bir firmada çalıştıktan sonra akşam evinize geldiğiniz de gece vakti yine paketleme işini de yapmanız mümkün olabilmektedir.

Evde Karanfil Paketleme İşinden Kazanç Nasıl Elde Edilir?

Evde karanfil paketleme işinden yüksek oranlarda kazanç elde edebilmenizin mümkün olabildiğini belirtmiştik. Yüksek oranlarda kazanç elde edebilmek için ne kadar çok kişi çalışırsanız o kadar çok kazanç elde edersiniz. Bu işi yaparak aylık 1.000 ila 1.400 TL arasında kazanç elde etmeniz mümkündür. Yine aylık olarak elde ettiğiniz kazançlarınızı anında alabilmeniz de mümkün. Sigortalı, gerçek bir iş olmadığı için ay sonu maaşınızın yatmasına gerek yok. İşi bitirdiğinizde yine firmadan ücretinizi alırsınız.

Eve Karanfil Paketleme İşi Veren Firmalar

Yine evlere karanfil paketleme işi veren firmalara ulaşmak için web sitelerini kullanabilir veya bu firmaların kendi resmi web sitelerinden onlarla iletişime geçebilirsiniz. Yine tanıdıklarınız vasıtası ile de bu firmalar ile iletişime geçerek işi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM