Hacı Sayid Franchise Bilgileri

Hacı Sayid Franchise Bilgileri

Güncel Hacı Sayid Bayilik ve Franchise Bilgileri

Hacı Sayid 45 mağazası bulunan ve baklava/pasta sektöründe bayilik veren bir firma. Hacı Sayid fracnhise şartlarında isim hakkı ve reklam bedeli almıyor. Sisteme giriş için Franchise bedeli olarak 50.000 dolar talep eden firmanın yatırım maliyeti ise m2 başına 1250 dolar olarak belirlenmiş. Bu alanda bahçe kısımları ise 500 dolar olarak fiyatlandırılıyor. Teminat olarak ise 50.000 TL karşılığı banka teminat mektubu veya 1. Derece gayrimenkul ipoteği istiyor.

HACI SAYİD 1968 yılından bu yana Türkiye’de klasik baklavacılık tanımının dışına çıkarak baklava, pasta ve kafeteryanın bir arada bulunduğu mağaza konseptini geliştirerek, bir yeniliğe imza atmıştır. Son yıllarda gördüğü ilgi ile kendine komple işletmecilik özelliği edinen ve bu doğrultuda sağlam bir alt yapı oluşturan HACI SAYİD, artık bayilik sistemi ile işletilmek üzere işletmecilere kapılarını açmıştır.

Yılların üretim, satış ve işletmecilik tecrübesiyle yoğrulmuş olan HACI SAYİD, kendi deneyimlerini ve kârlı iş fırsatlarını yatırımcılarıyla paylaşarak öncelikli İstanbul ve yakın çevresinde yayılmayı hedefliyor. Tamamı kendisi tarafından işletilen İstanbul’da 45 mağazası ve yüzlerce çalışanı bulunan HACI SAYİD, kendi mağazalarının yanı sıra bayileri ile birlikte 2 yılda 100 mağazaya ulaşmayı planlıyor.

Tercih Edilen Emlak Özellikleri

Emlak muhakkak giriş olmalıdır. Kapalı alan minimum 200 m2, açık alanı ise minimum 50 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 8 m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2,90 m olmalıdır. Avm ve iş merkezlerinden yer alan mağazalar için depolar dâhil kapalı alan için 150 m2 yeterlidir.
Cadde üzerinde olması (Yaya ve taşıt trafiğinin uygun olduğu ana arterler)
Yürüyüş alanı üzerinde olması
Park kolaylığı olması
Muhakkak bahçe ya da açık alana sahip olması

Girişimcide Aranan Özellikler

HACI SAYİD bayilik için ön şart, yatırımcının bu işi yapacak zaman ve enerjide olmasıdır. Ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz yatırımcılarımızın markamıza olan güven ve bağlılığı bizim için vazgeçilmez bir unsurdur.
HACI SAYİD; yatırımcısının, zamanının büyük bir bölümünü bu işe ayırmasını, işi büyütecek stratejileri tasarlamasını ve markanın gerekliliklerini yerine getirmesini öncelikli olarak ister.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM