En Kolay Kredi Kartı Gönderen Bankalar Hangileridir

En Kolay Kredi Kartı Gönderen Bankalar Hangileridir

Kredi kartına acil ihtiyaç duyanlar için en hızlı kart gönderen bankaları yazdık. Aynı gün içinde olsun ya da birkaç saat içinde olsun hemen kredi kartı isteyenler için Türkiye’de bazı banka şubeleri bu hizmeti vermektedir. Şubede hemen kart basmaktadır. Ama bu bankalar genel büyük illerde bulunduğu için genel anlamda hızlı kart basan tüm bankaları yazmak daha doğru olacaktır. Kredi kartını jet hızı ile basan bankalar ve başvuru yöntemleri

Jet Hızında Kredi Kartı Nasıl Alınır

Kredi kartı kullanım alanları git gide arttığından insanlar tarafından kullanımı da artmaktadır. Kredi kartlarının tercih edilmelerinde en büyük etken; alışverişlerde bol bonus vermesi, taksit imkânlarını arttırması ve nakit avans çekimlerini sağlamasıdır. Nakit avans kullanımı acil ihtiyacın olduğunda bankadan nakit para çekim işlemi olduğundan günümüzde artık çoğu kişi yanında nakit taşımaktansa kredi kartı taşımayı tercih etmektedir.

Kredi kartlarında bilinçsizce kullanım gerçekleşirse kişi borç batağına sürüklenmekte ve işin içinden çıkamaz hale gelmektedir. Bu yüzden kartları kullanımında son derece hassas olunmalı, limit aşımına dikkat edilmeli, ödeme tarihlerini geçirmemeye özen göstermeliyiz. Nitekim bu durumlar kredi notumuzu olumlu ya da olumsuz olarak etkileyecektir. Bazı bankalar çok kolay kredi kartı temin ederken, bazı bankalar kart verim aşamasında sistemli bir araştırmaya tabi tutmaktadır. Yine de bankalar müşterilerini mağdur etmemek ve müşteri potansiyellerini genişletmek adına kredi kartı talep isteklerini reddetmemektedirler. Kredi kartı almak isteyenler için en kolay kredi kartı veren bankalar hangileridir? Sizler için araştırdık. Detaylar makalemizde.

En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Kart başvurusu yaptığınız banka işleminizi kısa sürede onaylamakta ve kredi kartınızı adınıza adresinize teslim etmektedir. En hızlı kart veren bankalar ise; HSBC, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası olarak belirlenmiştir. Normal kart iade teslim işlemleri genellikle 2 haftayı bulmasına rağmen bu bankalarda kart teslim işlemleri hemen yapılmaktadır. Kartınızı zamanında ve adresine tam olarak teslim edilmesini istiyorsanız iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Kredi kartlarında yıllık aidat da çok önemlidir. Kredi kartının gelme süresi kısa olmasıyla birlikte aidatının olmaması da gerekmektedir. Bu yüzden kart alırken en fazla dikkat etmeniz gereken husus; kartınızın hızlı gelmesiyle birlikte yıllık aidatının olmayan kartların tercih edilmesidir.

İlginizi Çekebilir; En hızlı kredi kartı başvurusu

Aslına bakarsanız kredi kartı alımı ve banka işlemleriniz için en çalışmanızı tavsiye ettiğimiz banka şüphesiz maaşınızı aldığınız banka olacaktır. Zaten kredi kullanımı ve kredi kartı taleplerinde bankalar sizin kredi sicilinizi ve kredi notunuzu baz alacağından size en fazla yardımcı olacak banka muhakkak maaşınızı aldığınız banka olacaktır. Çünkü çalıştığınız banka sizin kredi notunuzu, hesap işlem özetlerini görebildiğinden çalıştığınız bankayı tercih etmeniz sizin için daha avantajlı olacaktır.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Ve Kredi Kartları

Vakıfbank-Vakıf World Kredi Kartı

Vakıfbank kredi kartlarından en fazla bonus ve taksit imkânına sahip bankalardan olduğu için çoğu kimse tarafından kullanımı tercih edilmektedir. Kredi kartı alternatifi çok fazladır. Başta World Card olmak üzere, taraftar kartlar, MilPlus, Platinium, Like Kart, Ortak kartlar gibi. Kartın yıllık aidatı olmadığı gibi elinize teslimi oldukça hızlıdır. Ve kartın kampanyaları oldukça da fazladır.  Kredi kart başvurularınızı Vakıfbank şubelerine şahsen gidip yaptırabildiğiniz gibi, internet üzerinden de online başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca 4440724’ü arayarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Maximum kredi kartına başvuru oldukça basittir. Şubeye giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ya da 4747’ye SMS atabilirsiniz. Bu esnada T.C kimlik numaranızı ad, soyad, kredi limiti gibi önemli bilgiler eksiksiz ve hatasız olarak girilmelidir. Şahsen başvurularınızda ise gelir belgesi ve nüfus cüzdanınız istenilmekte olup, belgeler eksiksiz olarak teslim edilmelidir.

Diğer Kredi Kartları İse;

  • TEB-Bonus
  • QNB Finansbank-Cardfinans
  • İş Bankası-Maximum
  • Burgan Bank-Bonus

Makalemizde bahsettiğimiz gibi kartlar genellikle maksimum 2 hafta içerisinde gelmekte olup, fakat bazı kartlar 3-4 gün içerisinde elinize ulaşabilmektedir. Kredi kartı başvurunuzu yapmadan önce iyi bir araştırma yapıp , hem yıllık aidatı olmayan , hem en fazla firma ile anlaşmalı olan hem de çok çabuk şahsınıza gelen kredi kartını seçmenizde fayda vardır.

Paylaş

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM