Ankara Diş Hekimi Kaan Nejat

Ankara Diş Hekimi Kaan Nejat

Ankara diş hekimi Kaan Nejat, uzun yıllardır diş hekimi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Dişlerin gelişiminde dönüm noktalarından biri de yirmilik dişlerdir. Yirmilik dişlerin çıkması ile birlikte ağrı başlar ve dişlerde sıkışma meydana gelir. Ayrıca fazla diş çıkması durumunda durum daha kötü bir hal alabilir. Bu nedenle yirmilik dişlerin çıkması durumunda hemen diş hekimine başvurulmalıdır. Erken teşhis durumunda yirmilik diş çekimi daha kolay bir şekilde gerçekleşir.

Ankara Diş Hekimi Kaan Nejat

Ankara diş hekimi Kaan Nejat ile kaannejat.com aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Yirmilik dişlerin ihmal edilmesi durumunda ağrı artar ve diş etine doğru gelişim meydana gelir. Diş etine doğru eğri bir şekilde dişin gelişmesi durumunda ‘gömülü diş’ sorunu oluşur. Gömülü diş tedavisi ile normal çürüklere nazaran daha zordur.

Gülüş Tasarımı Ve Lamine Kaplama

Gülümsemeyi unutan ve bu sebeple sosyolojik uyum problemi yaşayan kişiler için ‘gülüş tasarımı’ tedavisi uygulanmaktadır. Dişlerdeki şekilsizlik yüzünden gülmeyenler için uygulanan ‘gülüş tasarımı’ aynı zamanda psikolojik tedavide etkili olan bir yöntemdir.

Diş yüzeyinin beyazlamaması ve görüntü itibariyle hoş olmayan bir renge bürünmesi estetiği bozar. Dişlerin eğri olması veya kırık olması da aynı şekilde gülümsemeyi engelleyen konular içerisinde yer alır. Lamine kaplama veya zirkonyum tedavi yöntemi, estetik tedavi yöntemleri kategorisinde tercih edilmektedir. Diş beyazlatma gibi yöntemlerden yararlanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM