Atatürk Havalimanı’nda Bomba Paniği

Atatürk Havalimanı’nda Bomba Paniği

Son günlerde Atatürk Havalimanı’nda benzer haberler sıkça gündeme gelmeye başladı. Yine bu akşam saatlerinde şüpheli bir çanta polisi alarma geçirdi.

Son günlerde Atatürk Havalimanı’nda şüpheli çanta haberleri sıkça gündeme geliyor. Bu akşam saatlerinde bir yolcuya ait olduğu ve orada unutulduğu tahmin edilen bir sırt çantası nedeniyle bomba paniği yaşlandı.

Çantanın sahipsiz olduğunu gören vatandaşların, çantayı bomba sanarak haber verdiği polisler derhal olay yerine intikal etti. Olay yerine gelen polisler şüpheli çantanın etrafını güvenlik çemberine alırken, diğer yolcuların ve araçların her ihtimale karşı bölgeye yaklaşmalarına izin vermedi.

Polis olay yerini güvenlik çemberine almasının ardından bomba imha uzmanlarını beklemeye başladı. Olay yerine gelen bomba imha ekipleri, çantayı kontrol etti ve çantada şüpheli bir durum olmadığını tespit etti. Kontrol edilen çantadan bir erkeğe ait olan kıyafetler ve kitaplar çıktı.

Kırmızı rengi sebebiyle dikkat çeken çantanın bir yolcu tarafından orada unutulduğu ve aracını valeden alırken çantasını almayı unutarak orada bıraktığı sanılıyor.

Çantanın şüpheli olmadığı ve bir yolcunun dalgınlığına gelerek orada bıraktığının anlaşılmasının ardından güvenlik çemberi de kaldırıldı ve yaya ve araç trafiği normale döndü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM