Bankaların 2018 Yeni Yıl Kampanyaları

Bankaların 2018 Yeni Yıl Kampanyaları

Kredibanka.net olarak 2018 Yeni Yıl Kredisi Kampanyalarını sizler için derledik.

Yeni yıla girerken hem yükselen vergi dilimleri hem kapatılması gereken borçlar ile uğraşmak zorunda kalmayın! Bankalar, 2018 yılbaşı kredileri ile tüketicilerin yılbaşı planlarını gerçekleştirmelerini ve yılın son ayını rahat geçirip nakit sıkıntısı çekmeden, yeni yıla güzel bir başlangıç yapmalarını sağlamak üzere çalışıyorlar. Yeni yıl kredileri bu sene, oldukça düşük faiz oranları ve kısa vadeli ödemelerle karşımıza çıkıyor. Aşağıdaki tabloda sizin için yılbaşı kredilerini değerlendirdik

Sizin için seçtiğimiz yılbaşı kredisi alternatiflerini değerlendirin, başvurun, yeni yılda nakitsiz kalmayın!

2018 Yılbaşı Kredisi Ürünleri kredibanka.net’de

Yeni yılın; faiz oranları düşük, dosya masrafı indirimli, vadesi ve tutarı en çok tercih edilen ihtiyaç kredilerini hemen karşılaştırın, çokça kazanın!

Yılbaşı kredileri genellikle ihtiyaç kredisi ürünleridir. Yılbaşı kredisi veren bankalar tarafından belirlenen ve kullanıcıların en çok tercih ettikleri vade ve tutarlardan oluşan ürünler ya düşük faiz oranlarına, ya indirimli dosya masraflarına ya da kolay ödeme seçeneklerine sahip olurlar. 2018’e girerken öne çıkan yılbaşı kredisi kampanyaları aşağıdaki bankalar tarafından düzenlenmektedir…

Yeni yıla İş Bankası ile girin, ihtiyaçlarınızı dert etmeyin! Her zaman sunduğu avantajlı kredi ürünleri ile dikkat çeken İş Bankası, yeni yıl için hazırladığı özel kredi ürünü için %1,14’den başlayan faiz oranları uygulamaktadır. İş Bankası yılbaşı kredisi ile 12 ay vadeli 5.000 TL kredi çektiğinizde aylık taksit tutarınız 496,72 TL olacaktır.

Denizbank yılbaşı kredisi ile yeni yılda nakit sıkıntısı kalmıyor! Denizbank’ın sunduğu avantajlı kredi faiz oranları ile kredi çekebilir ve bütçenizi zorlamadan geri ödeyebilirsiniz. Yeni yıla girerken Denizbank’tan 30.000 TL tutarında 48 ay vadeli yeni yıl kredisi çekmek isterseniz aylık taksit tutarı 934.01 TL oluyor. Dosya masrafı tutarı ise 150 TL.

Enpara.com yeni yılda da avantajlı faiz oranları ile yanınızda! Hem ihtiyaç kredisinde hem de vadeli mevduatta en iyi faiz oranlarını sunan Enpara.com, yılbaşı kredisi için %1,24′ den başlayan faiz oranları sunmaktadır. Dosya masrafı almayan Enpara.com’dan yeni yılda 48 ay vadeli 20.000 TL kredi çekmek istediğinizde aylık taksit tutarı 601,13 TL olacaktır.

ING Bank yılbaşı kredisi ile yeni yılda istediğiniz her şey sizin olacak! ING Bank yılbaşı kredisi ile 24 ay vadeli 10.000 TL kredi çekmek istediğinizde %1,29 faiz oranı uygulanmaktadır. Buna göre ödeyeceğiniz aylık kredi taksidi 502,03 TL, toplam tutar ise 12.098,72 TL olacaktır. Dosya masrafı çekilecek tutara göre değişiklik göstermektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM