Uygun Faizli Halkbank Yılbaşı Kredisi 2018

Uygun Faizli Halkbank Yılbaşı Kredisi 2018

Bankalar her yıl olduğu gibi yeni yıl yaklaşırken çeşitli kampanyalar sunmaya başladı. Bunlardan biriside Halkbank Yılbaşı yani yeni yıl kredisi uygun faiz ve kolay ödeme koşulları oluşturan banka müşterilerine kredi vermek için hazır bekliyor kredibanka.net olarak okuyucularımıza detaylar haberimizde…

Yılbaşı kredisi 2018 yılı kapsamında bankalar tüm ürünlerini duyurmaya başlamıştır. Bankalar her yeni yıla özel olarak kampanyalar düzenlemekte ve bunu gerek internet siteleri üzerinden gerekse reklamlarla halka ulaştırmaktadır. En güncel konut, taşıt, ihtiyaç kredisi kampanyalarına ulaşmak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. İşte sizler için araştırdığımız yeni yıla özel krediler ve kredi kampanyaları konumuz.

2018 İhtiyaç Ve Konut Kredisi

2017 yılının ikinci yarısında meydana gelen olaylar sonucunda, bankalar en düşük faizli kredi kapışmasına devam etmektedir diyebiliriz. Bu kapışma içerisinde devlet bankalarımızdan olan Halkbank ve Vakıfbank’ta müşterilerine en düşük faizli konut kredileri verme avantajı ile kredi hacimlerini yükselttiler. Kredi faizlerinde düşüş olmasına rağmen bazı bankalar 2018 yılı yılbaşı kampanyasında faizleri düşürmeyi ilke edinirken, Halkbank ise yıl başından önce ve Yeni Yıl Kredi kampanyasına gerek duymadan daha şimdiden 2018 yılının ilk kredi paketini düzenlemiş oldu ve bu hamlesi sayesinde müşterilerine 2 ay taksit erteleme olanağı sundu. 2017 yılında yürürlüğe giren yönetmelik değişikliği doğrultusunda; 2018 yılında ödenmek üzere 50 bin lira 4 ay vadeli bireysel ihtiyaç kredisi verilebiliyor.

Halkbank’ın sunduğu bu avantaj sizi cezbetti ise, krediye başvurusu için kısa mesaj gönderip, bankaya gidip şubeye bizzat başvuru yapmanız gerekmektedir. Hemen ön başvurunuzu oluşturmak gönderme ve onay alma için;

Yılbaşı Kredisi 2018

KREDI boşluk TC.NO boşluk MAAŞ MİKTARINIZ boşluk KREDİ MİKTARI yazarak 3452 nolu Halkbank numarasına kısa mesaj göndererek başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Örnek: KREDI 1111111111 2500 10000

Başvurunuz sonucunda, banka yetkilileri tarafından talebiniz işlem sırasına konulacak ve kredi durumunuz hakkında tarafınıza mesaj gönderilmek suretiyle başvurunuzun durumu hakkında bilgi verilecektir.

Halkbank 48 ay vadeli kredi kullanan bir kredili müşterisinden eğer dosya masrafı ( tahsis ücreti ) alınırsa, aylık ödemesi 1423 TL’dir. Bu masrafı ödemek istemeyen kredi müşterilerinin ödeyeceği miktar ise aylık sadece 1446 TL. civarında olacağı belirtilmektedir. Her iki durumda da yıllık %16 ile %17 civarında maliyet hesabı yapılırken, faiz oranları aşağıda belirtilen şekildedir. Dosya masraflı; Kredinin aylık faiz oranı %1,12 olup, 261 lira civarında dosya masrafı alınmaktadır.

Masrafsız; Dosya masrafı alınmayan krediden ise Halkbank %1,20 oranında faiz talep etmektedir.

Bir hatırlatmada bulunmak gerekirse SMS aracılığıyla veya Halkbank diyalog vasıtasıyla başvuru yapan müşteriler 15 bin TL en yüksek limit ile sınırlandırılırken, banka şubesine ulaşarak başvurup, bankadan kredi çeken müşteriler ise 50 bin TL tutarına kadar kredi alabilmektedirler. Halkbank 2018 yılı ihtiyaç kredisine SMS göndererek başvuruda bulunabildiğiniz gibi internet üzerinden de hemen başvurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM