Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borçları dağınık olanlar bunları öderken planlama sıkıntısı yaşayabilir. Bu durumda tek yere borçlanmak her zaman daha mantıklı gelmektedir. Hem ayrı ayrı bankaya faizler ödemek yerine tek bankada toplanacak olan kredi borcu sayesinde tek yere faiz ödemek ve her ayın belli bir döneminde yine aynı bankaya sabit bir ödeme yapmak gelir gider planlamasını daha yapılmasını sağlamaktadır. Bundan dolayı birçok kişi borç kapatma kredisi çekmek isterken bu krediyi en iyi koşullarda veren bankaları da araştırmaktadır.

Borç Kapatma ve Yeniden Yapılandırma Kredisi

Borç kapatma kredisi tabi sadece borçları tek yere toplayıp ödeme disiplini oluşturmak amaçlı değildir. Birçok banka müşterisi daha önce çekmiş oldukları kredileri ödeyemeyince bu sefere banka bankadan yeni kredi çekerek eski borçlarını kapatmak istemektedir. Bu da bir borç kapatma kredisidir. Kredi  kartı borçları, elde yapılan borçlanmalar ve gecikmeye düşmüş olan bireysel kredileri yeni faiz oranları ile aynı bankadan yapılandırmak ya da başka bankadan daha düşük oranlar ile yeninden yapılandırmak da yine konumuz ile ilgili olup borç kapatma kredisi grubuna girmektedir.

Bankalara olan kredi ödemelerinizde, kredi kartı borcu ödemelerinizde sıkıntı mı yaşıyorsunuz? Hiç problem değil. Artık yasal mevzuatlara göre borç kapatma kredisi veren bankalar vardır. Vakıfbank borç kapatma kredisi ve ismini vereceğimiz daha uygun faiz oranlı bankalar sayesinde borçlarınızı rahatlıkla kapatabilir, ödemelerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz.

Kimler Borç Transferi Kredisi Kullanıyor?

Borç kapatma kredisi, ihtiyaç sahiplerinin taşıt kredilerini, konut kredilerini, ihtiyaç kredilerini veya kredi kartı borçlarını yeniden düzenlemelerine imkan veren bir ihtiyaç kredisi türüdür. Her ne kadar bazı bankalar buna yanaşmasa da borç kapatma kredisi veren bankalar pek çok kişinin ihtiyaçlarına çözüm olmaktadır.

Hem borçlarını kapatmak isteyen hem de dağınık borçlarını tek bir bankada toplamak isteyenler borç kapatma kredisini tercih ediyorlar. Aynı zamanda borç transfer kredisi olarak da adlandırılan bu kredilerden yararlanmak için %10 ila %15 arasında fazladan para ödemeyi de göze almak gerekir. Bunu göze alan kişilere Odeabank borç kapatma kredisi ile 48 aya kadar vade ile kredi sağlanmaktadır.

Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Borç kapatma kredisi veren bankalar arasında en çok tercih edilen Finansbank’tır. Finansbank borç kapatma kredisi, uygun faiz oranları ve esnek ödeme imkanı ile borçlulara sunuluyor. Finansbank borç transferi kredisi kapsamında 1,31’den başlayan faiz oranlarında, 48 aya kadar, vadelendirme yapıyor. Banka, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı borcu transferlerine kredi veriyor. Üst limiti 35.000 TL olan kredi imkanında konut kredisini kapsam dışında tutuyor.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi

Şekerbank borç kapatma kredisi kapsamında bireysel kredi, kredi kartı borcu ve kredili mevduat hesabı borçlarını Şekerbank’ta toplama imkanı veriyor. 48 aya kadar vade ile maksimum 100,000 TL kredi sağlanıyor. Faiz oranları 1,68 ila 1,72 arasında değişiyor.

Akbank Borç Kapatma Kredisi

Akbank borç kapatma kredisi diğerlerine göre vadesi biraz düşük. Banka, uygun faiz oranları sunsa da 12 aya kadar vadelendirme yapıyor. 200 TL ile 20,000 TL arasında olan taksitli borç transferi kredisi 1,84 faiz oranıyla tercihe sunuluyor. Borç kapatma kredisi veren bankalar arasında yer alan Akbank’a Akbank Direkt ve şubeler kanalıyla başvurulabiliyor.

Garanti Bankası Borç Transferi Kredisi

Garanti bankası borç transferi kredisi vermiyor. Fakat bunun yerine cazip oranlarda ihtiyaç kredisi sağlıyor. 100,000 TL’ye 48 aya kadar sunulan ihtiyaç kredileri sayesinde birçok kişi diğer bankalardaki borçlarını kapatmak için Garanti Bankasını tercih ediyor. En hızlı kredi veren banka olarak dikkat çeken Garanti Bankası ihtiyaç kredinizi 5 dakika içinde hesabınıza aktarabiliyor.

Ziraat Bankası Borç Transfer Kredisi

Borç kapatma kredisi veren bankalar arasında tercih edebileceğiniz bir diğeri Ziraat’tir. Borç transfer kredisi Ziraat Bankasında taşıt kredisi ve konut kredisi olarak veriliyor. Transfer taşıt kredilerinde 48 aya kadar, konut kredilerinde 120 aya kadar vadelendirme yapılıyor. Bütün şubelerden transfer kredilerine başvuru yapılabiliyor.

Denizbank Borç Kapatma Kredisi

Denizbank borç kapatma kredisi 48 aya varan vade seçenekleri ve 65,000 TL üst limitle tercihe sunuluyor. 1,34 faiz oranıyla piyasadaki en uygun bankalardan birisi oluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM