Çukur Neden Yayınlanmadı İşte 11. Bölüm Fragmanı

Çukur Neden Yayınlanmadı İşte 11. Bölüm Fragmanı

Çukur dizisinin 11. Bölümü izleyici tarafından merakla bekleniyordu. Fenomen dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son olarak 25 aralık pazartesi günü seyircileriyle buluşan çukur’un son bölümünde olayların ardı arkası kesilmemiş, finalden derhal sonrasında fragman araştırmaları başlamıştı. Peki show televizyon’nun bugünkü yayın akışında yer almayan çukur’un 11. Bölümü ne vakit yayınlanacak?

Çukur dizisinin yeni bölümü için sabırsızlanan dizi takipçileri show tv’in 1 ocak tarihindeki yayın akışıyla hayal kırıklığı yaşadı. Dizinin gösterim saatinde şangay şövalyeleri isimli filmi kabul eden izleyiciler, tarih sorularına cevap bulabilmek için çukur yeni bölüm fragmanını bekliyor. Peki çukur 11. Bölüm neden yok? Yeni bölüm ne vakit?

Yılbaşı sonrası bir çok dizi monitör macerasına kısa bir ara verdi, bu dizilerden biri de çukur oldu. Dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlanmazken, imal ve oyunculardan da bir açıklama gelmedi. çukur 11. Bölümünün 8 ocak pazartesi günü yayınlanması planlanıyor.

Son kısımda neler oldu?

Serdar, selim’den yardım istedi fakat bu hamlesi onun sonu oldu. Selim, serdar’ı kurtarmak için gittiği mekanda öldürdü. Yamaç ve sena içinde ipler kopma noktasına geldi. Yaşanan ev baskının peşinden zor anlar geçiren koçavalı ailesi yeniden toparlanmaya çalışıyor.

Selim’in planları durmuyor. ‘beyefendi’ kod adlı kişiyle buluşan selim, çukur’un sonunu getirecek planı kuruyor. Feyyaz’ın oğlunu öldüren çukur’dan oldukları izlemini veren kişiler efsunk bir belanın açılmasına sebep oluyorlar. Fakat bu noktada yamaç devreye giriyor ve problemi şimdilik çözdüğü gözüküyor.

Yamaç, sena ve serdar namlunun ucundadır. Içlerinden biri vurulur, fakat hangisi? Nefeslerin tutulduğu bu esnada koçovalı bayanlarını da büyük bir korku beklemektedir. Serdar’ın adamları idris’in evine baskın düzenler. Sultan ve öteki bayanları kaderi, o sırada karşılarına çıkan vartolu’nun elindedir. Celasun için hayatını tehlikeye atan karaca’nın durumu kritiktir. Iyice köşeye sıkıştığını hisseden ve öfkesinin bedelini serdar’a ödetmeye karar veren selim ise yamaç karşısında zor anlar yaşar. Tansiyonun gittikçe terfi ettiği sırada baykal’ın yamaç’ı köşeye sıkıştırmak için attığı hamle, yamaç’ı hayatının en zorlu kararlarından biriyle yüz yüze bırakacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM