Detay Maxinet Nedir ve Nasıl Para Kazanılır?

Detay Maxinet Nedir ve Nasıl Para Kazanılır?

Detay telekom güçlü alt yapısı ve geçmiş dönemlerden edinmiş olduğu sağlam müşteri portföyü ile 2017 yılı itibarı ile SEO ve 2018 senesi itibarı ile de dijital reklamcılığa sağlam bir şekilde merhaba demiştir. Her ne kadarda rakipleri tarafından yerli yersiz şikayet yorumları değişik forum sitelerinde paylaşımlar da bulunmuş olsa da aslında bunun ne denli asılsız olduğunu sizlere de biraz sonra paylaşacağımız resmi belgeler ile ispatlayacağız. Ayrıca yeni yatırımcılarımıza detay maxinet nedir ve size nasıl sabit + prime dayılı yüksek gelirler sağladığını da tam olarak DOĞRU bir şekilde en ince detayına kadar videolu ve resimli olarak anlatacağız.

Detay Maxinet Nedir ? Ne İş Yapar ?
İlk olarak 2002 senesinde kurulan ve daha önceli çeşitli telekomünikasyon işlerini ( Turkcell iş ortaklığı, toplu SMS gönderme gibi ) yürüten şirket 2017 senesi itibarı ile A.Ş. olarak daha önceden iş birliği içinde olduğu kurumsal firmalar dahil olmak üzere bir çok yeni anlaşma yaptığı şirketlere İnternet üzerinden SEO hizmeti vermeye başlamıştır. Sözleşme imzaladığı şirketlerin İnternet sitelerini arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için Türkçe olarak google arama motoru için optimazyon anlamına gelen bu hizmet ile çok ciddi gelirler elde eden DETAY TELEKOM elde ettiği gelirleri de bilgisayarını kiraladığı iş ortakları ile adil bir şekilde paylaşmaktadır. Bu amaç ile oluşturmuş olduğu paketler ile aylık sabit + öneri sistemi ( Network ) dahilinde prim kazandıran Detay Maxinet firması gün geçtikçe kendisini ARGE çalışmaları ile yenilemekte ve güçlendirmektedir. Bu kapsamda da 2018 yılının başlarında da dijital reklamcılığa dahil olmak için de gün saymaktadır. Cebimize kadar giren İnternet üzerinden kazandığı bu iki sektördeki faaliyetlerindeki kazançlarını yatırımcıları ile paylaşan şirket 2017 ocak ayı itibarı ile tüm kiraladığı bilgisayarların ödemelerini ayın ilk 5 iş günü içinde %20 stopaj uygulaması ile eksiksiz olarak ve devlete vergisini TAM ödeyerek finanse etmektedir.

İnternet Siteleri İçin SEO Neden Bu Kadar Önemli ?
Detay Maxinet tarafından sağlanan SEO hizmetinden bir çok çevre tarafından yersiz eleştiriler yapılmaktadır. Özellik ile sektör hakkında hiç bir bilgisi olamayan kişiler tarafından şirketi karalamak amacı ile oluşturulmak istenilen algıda ” firmaların İnternet siteleri google de üst sıraya çıksa ne olur ? Yada çıkarsa ne kadar ciroları artar ki bu kadar yüksel gelir sizlere sağlıyor ” gibi yersiz eleştiriler sıklık ile duyulmaktadır. Peki gerçekler aslında böyle mi ? işte belgeleri ile günümüzde artık çorabın bile İnternet üzerinden alındığı firmaların arama motorlarında ilk sırada olmasının önemi! Aslında özellik ile bir e-ticaret sitesi için SEO’nun önemini sol taraftaki resim çok iyi bir şekilde anlatmaktadır. Yapılan bir araştırma neticesinde bırakın ikinci sayfada olmayı İnternet aramalarında ilk 3 sırada olmanın bile ne denli satış oranlarının değiştirdiğini hepimiz görüyor olmalıyız. Şimdi sizlere soruyorum. Evimize alacağımız deterjanı dahil İnternet üzerinden ” GOOGLE ” arama moturu ile sorgulayıp ilk 3 sıradaki sitelerden herhangi birinden aldığımıza göre ve şirketlerin bu sıralama satış rakamlarını %300 kadar etkilediğine göre sizce Detay Maxinet yaptığı hizmetten yüksek gelir elde edemez mi ?

Detay Maxinet Gerçekten SEO Hizmeti Sağlamakta mıdır ?
Detay Maxinet Yaptığı İşin Öneminin Kanıtı
Detay Maxinet Yaptığı İşin Öneminin Kanıtı

Peki şimdi gelelim Detay Maxinet tarafından sağlanan hizmetin gerçekten google tarafından önemli olup olmadığına. Bilindiği gibi Detay Maxinet sizden bilgisayar kiralamakta ve kiralamış olduğu bu bilgisayarlar ile anlaşma sağlamış olduğu kurumsal firmaların İnternet sitelerine değişik İP numaralarında ve portlarda giriş sağlayıp en az 2 dakika gezinip çıkmaktadır. Tamamen farklı İP numaraları ile ve farklı lokasyonlar da sağlamış olduğu bu işlev sizce google gözünde ne kadar değerlidir?

CEVAP: Google arama motorunun bir çok algoritmaları vardır. Biz bunlara bir sitenin yukarıda kalabilmesi için google tarafından aradığı kriterler demekteyiz. Bu kriterler içinde ise çok farklı aradığı özellikler mevcuttur. Ama onların içinde öyle bir tanesi var ki bu da kullanıcı deneyimidir. Google ise kullanıcı deneyimini bir kişinin sitede en az 2 dakika kalması ile değerlendirmektedir. Buna ise ” SİTEDE DURMA ” yada ” SİTEYİ HEMEN TERK ETME ” olarak adlandırmaktadır. Yan tarafta dünyaca kabul görmüş bir araştırma firması olan ” SEMrush ” tarafından yapılan araştırma neticesinde google’nin gerçekten sitede kalma süresinin ne denli önem verdiğini ” Time On Site ” yani ” Sitede Kalma Süresi ” olarak göre bilmektesiniz.

Detay Maxinet Ne Kadar Güvenilir Bir Firmadır ?
Gelelim şimdi hakkında tek bir tane dahil şikayet bulunmayan detay maxinet firmasının ne kadar güvenilir olduğuna. Yaptığı işin gerçekten ne denli önemli olduğunu belgeler ile sizlere kanıtladım. Sıra sizlere söz verdiğim gibi belgeler ile firmanın güvenirliğini kanıtlamaya geldi. İlk olarak ben size sorayım bir şirketin güvenilir olduğunu nereden anlarsınız. ? Ben cevap vereyim.

Ticari geçmişi ile,
İş ortaklarına yapmış olduğu ödemelerle,
İş yapmış olduğu kişiler ile yapılan sözleşmeler
Yapış olduğu işte kestiği fatura % irsaliyeler
bunların haricinde bir şirketin güvenilirliğini test etmenin başka bir yolu var mıdır ? Bence yok! Şimdi gelelim bu soruların yanıtlarını belgeler ile bulmaya.

Detay Maxinet Ticari Geçmişi
2002 yılından beri özellik ile bilgi teknolojisi alanında hizmet veren Detay telekom ticari geçmişinde en ufak bir güvensizlik iş ortaklarına yaşatmamıştır. En son olarak sizinde BURADAKİ RESİMDE göreceğiniz gibi Türkiye’nin önde gelen GSM operatörlerinden olan Turkcell ile de iş ortağı olan firma bu güven ortamını şuan içinde bulunduğu SEO & NETWORK hizmeti içinde sürdürmektedir. ( Bu arada şirketin 2017 senesinde el değiştirdiği dedikodularına şu şekilde bir cevap verebilirim. Şirket 2017 yılında el değiştirmedi sadece kurulduğundan beri 4 ortaklı olan firmanın tüm hisselerini Sn. Alper TETİKER bey efendi almıştır.

İş Ortaklarına Yapmış Olduğu Ödemeler
Şirkete güvenilirliğin ispatı içinde bir diğer neden ” İş Ortaklarına Yapmış Olduğu Ödemeler ” olmaktadır. Bunun sizlere de ispatını yapılan bir tahsilata ait dekont ile göstermeden başka bir yolunun olmayacağı kanısındayım. Aşağıda 2017 senesine ait yapılan son ödemenin dekontunu detaylı olarak görebilirsiniz.

Detay Maxinet Tarafından Yapılmış Bir Ödeme Dekontu
Detay Maxinet Tarafından Yapılmış Bir Ödeme Dekontu

Yapılan Sözleşme Belgeleri
Bir şirketin güvenilir olduğunun teyidini yapılan sözleşmeler ile de sağlayabilirsiniz. İşte size şirket tarafından verilen taahhütlerin sözleşme belgeleri..

Yazılım Kullanma Lisans Sözleşmesi
Detay Telekom Sözleşme Belgesi
Hazır yeri gelmişken güvenilirlik ile sıklık ile sorulan bir sorunun cevabını vermek de istiyorum. ” Bizim bilgisayarımızdan firma yasaklı sitelere girebilir mi ? ” CEVAP: Türkiye de yasaklı sitelerin İP numaraları T.C Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleştirme Bakanlığı tarafından yasaklandığı için firma bu işlemi istese dahi yapamaz.!!

Yapmış Olduğu İşlerdeki İrsaliye ve Faturalar ile Ticari Sicil Numarası
Firmaların ticari geçmişlerini sorgulayarak da ne denli güvenilir olup olmadığını sağlaya bilirsiniz. Ayrıca yapmış oldukları iş için kesilen fatura ve sev irsaliyesi de bir firmanın varlığının kanıtıdır. Buyurun sizlere bu iki sorunun cevabının kanıtı.. Şimdi buradaki ticari sicil numarasından firmanın tüm geçmişini sorgulayabilirsiniz. Ben eminim ki en ufak bir leke bulamayacaksınız.!

Peki, Detay Maxinet Üzerinden Para Nasıl Kazanırsınız ?
Detay Maxinet’in ne denli güvenli bir kazanç kapısı olduğunu sizlere söz verdiğim gibi belgeler ile ispat ettim. Şimdi bu sistem üzerinden nasıl para kazanabilirsiniz biraz da ondan bahsetmek istiyorum. Girişimciler bu şirketten hem sabit hemde pirime dayalı olarak gelir elde edebilir. Yani isterseniz biraz sonra bahsedeceğim paketlerden birini alarak ister hiç bir kişiyi kayıt etmeden sabit gelir elde edebilirsiniz. İsterseniz de bu işi eşinize, dostunuza tavsiye ederek bu geliri primler ile arttırabilirsiniz. Ama her halükarda mutlaka aşağıda olan paketlerden bir tanesini satın almanız gerekmektedir. Almış olduğunuz pakete göre sabit gelir ile % oranında kayıt başı prim alacağınızı lütfen unutmayınız.

Paket İsimleri ve Aylık Sabit Getirisi ile Pirim Oranları Ne Kadardır ?
Şuan şirket 3 paket ile hizmet sağlamaktadır. Paketlerin bedelleri ile aylık sabit getirisi hepsinde doğal olarak farklılık göstermektedir. Buna göre alacağınız paket için güncel bedel fiyatı ile size sağlayacağı aylık sabit getirisi şu şekilde yer almaktadır.

Gümüş Paket Bedeli + Aylık Kazancı
Başlangıç paketidir, altın paket alacakların bile ilk olarak bu paketi alması daha sonra ise arasındaki farkı ödeyerek altın pakete geçmesi gerekmektedir. Gümüş paketin bedeli KDV dahil olmak üzere 590 dolardır. Bu pakette bilgisayarınıza yükleyeceğiniz program 8 saat çalışmalıdır. Bunun karşılığında ise hiç bir kayıt dahil yapmasanız size aylık 30 * 5 $ = 150$ sabit kazanç sağlar.

Altın Paket Fiyatı + Aylık Sabit Getirisi
Gümüş paket alınıp arasındaki 944$ ödenerek alınan pakettir. Toplam fiyatı KDV dahil 1534$ olmaktadır. Bu paketi satın alan girişimci kuracağı programı 14 saat çalıştırması gerekir. Bunun karşılığında ise şirketten günlük 14 dolar kazanır buda aylık 30 * 14 = 420$ sabit bir gelir yapar.

Platin Paket Fiyatı + Size Sağladığı Gelir Oranı
Altın paket alıp geçiş yaparak alınan bir pakettir. Toplam paketin değeri senelik olarak 2242$ olmaktadır. Bu paket sahipleri günlük 20 dolar kazanır bu da aylık 30*20$=600$ yapmaktadır. ( Bu paket şuana kadar hiç açılmamıştır. )

Alacağınız her paket için size sözleşmede yer alan özelliklerde bir TABLET PC hediye edilmektedir.!

Paketlere Göre Prim Hesaplamaları Nasıl Yapılır ?
Almış olduğunuz pakete göre sabit olarak aylık alacağınız geliri gördüğünüze göre şimdi bir de referans numaranız ile kayıt ettiğiniz arkadaşlardan ne kadar gelir elde edeceğinizi hesaplayabiliriz. Bu hesaplama % orana göre yapılacağı için aldığınız paketin total fiyatına göre pirim elde edersiniz. Buna göre ise kayıt başına derinliklere göre alacağınız pirim miktarı şu şekildedir.

İlk altınıza alacağınız kayıtlardan %12 pirim alırsınız, bu da şayet altın paket sahibi iseniz ve yapacağınız üye altın paket olacaksa 184.08$ alırsınız. Gümüş üyeler ise altın paket dahil satmış olsalar bile alacakları prim 70,8 dolara tekabül etmektedir. Aynı şekilde altın paket sahibi ilk altına gümüş paket dahi satmış olsa bile 70,8$ alacaktır.

İkinci derinlik den kayıt başına %8 prim geliri alırsınız. Buda altın paket sahipleri için satılan altın paketten 122,72 dolar, gümüş paket sahiplerine de 47,2 dolar prim geliri alınmasını sağlar.
Üçüncü derinlikten %5 pirim size gelecektir. 3 derinlikten yapılan her kayıttan şayet altın iseniz ve satılan altınsa 76,5$ gümüş iseniz de 29,5 dolar gelmesini sağlar.

Dördüncü derinlikten %3 pirim size gelir. Buda altın paketlerde satılan her altın paket için 46,2$ gümüşlerde ise 17,7$ gelmesine vesile olur.

Beşinci derinlikten %2 prim alırsınız. Altın paket sahipleri satılan her altından 30,68$ gümüşler ise 11.8$ elde ederler.
Altıncı ve yedinci derinliklerde pirim oranı %1’tir. Buda altın için 15,34 gümüşlerde ise 5,9$ denk gelmektedir.

Network sistemi aslına bakılırsa sonsuz derinliğe kadar gitmektedir. Buda kariyer sistemi ile sağlanır. Buna göre şayet üye ilk altına en aşağı 10 kayıt ikinci altına da en aşığı 50 kayıt alır ise diğer derinliklerden de gelecek olan puanlar ile aşağıdaki puanları yakalarsa karşılığındaki % oranındaki primleri sonsuz derinliklerinden alırlar. bloklama yapanlara duyurulur ? ( Kariyer hakkında detaylı bilgi )

Güvenli Olarak Detay Maxinet Kayıt İşlemi Nasıl Yapılır ?
Artık firmanın ne denli güvenli olduğunu ve hiç bir şikayet yorumunun olmadığını sizlerde kanaat getirdiğinize göre yatırımımızı en kısa yoldan GÜVENLİ OLARAK yapmaya sıra geldi diyebiliriz. Bu işlemi yapabilmek için ilk olarak aşağıdaki formu direk doldurmanız gerekir.

( AŞAĞIDAN KAYIT OLANLARA WHATSAPP ÜZERİNDEN 7 / 24 DESTEK VERİLMEKTEDİR. !! AYRICA SİZE ÖZEL İMKANLARI’DA KAYIT ESNASINDA GELEN TELEFON NUMARASINDAN DA ÖĞRENEBİLİRSİNİZ )

Formu doldurduğunuz vakit ” KAYIT OL ” dediğinizde sırası ile şu işlemleri yapmalısınız.

İlk önce yeni açılan pencereye size gelen güvenlik kodunu giriniz.
Daha sonra size SPONSOR OLAN ( yani ben ) kişiden gelen güvenlik kodunu giriniz. ( LÜTFEN SİZE GÖNDERECEĞİM SMS ONAY KODU İÇİN ACELECİ OLMAYINIZ. EN KISA SÜREDE ONAY KODUNU GÖNDERECEĞİM DEN EMİN OLABİLİRSİNİZ. BU NEDEN İLE LÜTFEN BİR KAÇ DAKİKA BEKLEYİNİZ. )

Bu iki işlemi sağladığınız zaman artık sisteme giriş yaparak karar verdiğiniz paketi almanız gerekecek.

Paket Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır ?
Altın paket alacaklar dahil ilk olarak ” GÜMÜŞ ” paket alması daha sonra ise bunu ” ALTIN ” pakete yükseltmesi gerekmektedir. Gümüş pakette kalmak isteyenler ise sadece aşağıdaki işlemi yapmaları kafidir. ( VİDEO ANLATIM )

https://sys.detaymaxinet.com/ sitesine giriniz

Cep telefonunuza başına ” 0 ” koymadan il alana yazın ikinci alana ise ” Kayıt esnasında cep telefonunuza gelen şifreyi” yazınız.
Karşınıza çıkan PAPARA hesabını kullanmak istemiyorsanız ” PAPARA CÜZDAN NO ” alanına ” 0 ” yazıp ” KAYDET ” deyiniz. ( Sadece gümüş paket alacaklar için PAPARA gerekmeyecektir. Altın paket alacaklar ise %3 komisyon ile PAPARA üzerinden paketlerini satın alabilir yada birikmiş olan dolarları veya eş yada dostlarının birikimleri ile yine bu paketi PAPARA ihtiyacı olmadan MAXİ CÜZDAN aracılığı ile anında alırlar. İlla PAPARA üzerinden satın almak isteyenler bu videodaki işlemleri yapabilirler. )
Gümüş paket almak için ilk olarak yapmanız gereken ” HESABIM ” diyelim, sonra ” Banka Bilgileri ” diyelim. Burada ilk olarak hangi bankaya EFT yada HAVALE yapacaksak o bankayı sayfadaki kutucukta belirtelim ve sonra gördüğümüz rakamın ödemesini geçmeden önce ” ÖDEME BİLDİRİMİ GÖNDER ” diyelim.
Ödeme bildirimi yaptıktan sonra ise siteden belirttiğimiz banka hesabına görmüş olduğumuz tutarı kuruşuna kadar gönderelim.

MUTLAKA HAVALE / EFT ALANININ AÇIKLAMA KISMINI HESAP SAHİBİNİN T.C. NUMARASINI YAZALIM.

Size hesabınız açıldığı zaman bilgilendirme SMS gelecektir. Hesabınız açıldığı vakit ise GÜMÜŞ PAKET altındaki şayet herhangi bir bilgisayar ile çalışacaksanız ” PROGRAMI İNDİR V3 ” yada herhangi bir android tablet ile çalışacaksanız da ” ANDROİD SÜRÜMÜ İNDİR ” diyerek programı yüklemeniz yeterli olacaktır.
Yüklediğiniz programı kurup daha sonra başına ” 0 ” koymadan cep telefon numaranızı şifre olarak ise size kayıt esnasında gelen şifreyi girerek programı aktif edebilirsiniz.
Not: Program windows 10 ve 8 de sorunsuz çalışırken Windows 7 de şayet tam sürüm yüklü değilse çalışmamaktadır. Bu gibi durumda NET Framework 4.5.2 İNDİRMENİZ VE KURMANIZ GEREKMEKTEDİR. Ayrıca program exe uzantılı olduğu için şayet bilgisayarınız da herhangi bir virüs programı varsa lütfen programı kurar iken duraklatıp öyle deneyiniz.

AYRICA! Aynı İP bağlantısı ( yani tek bir modem ) üzerinden 6 tane hesap alabilirsiniz..

Altın Paket Alınması Nasıl Yapılır ?
En kolay belkide altın pakete geçiş işlemidir. Gümüş paket alımı için şirketten şayet onay aldıysanız ”’ ALTIN PAKETİN ” almak için paketin alında ” Altın Pakete Geçiş Yapabilmeniz İçin Maxi Cüzdanınızda 944$ olması gerekmektedir. ” ibaresi belirecektir. Şayet hesabınızda 944 dolar varsa bunu menünün sol tarafında ” MAXİ CÜZDAN YENİ ” deyip daha sonra aktarılacak tutar kısmına kullanılabilir de olan dolarlarınız dan 944 yazıp, cüzdana aktar demeniz ile paketler bölümünde ” ALTIN PAKETE YÜKSELT ” ibaresini göreceksiniz.

İkinci bir diğer yol ise şayet sizde altın paket alacak kadar yeterli bir bakiye yoksa ve bir tanıdığınızdan borç dolar alacaksanız bunu da yine menüden ” PARA TALEP ET ” diyerek yapmaktadır. Bunun için ilk olarak dolar talep edeceğiniz arkadaşınız, sizin ihtiyacınız olan doları kendi ” MAXİ CÜZDAN ” nına aktarması gerekmektedir. Daha sonra sizde ” PARA TALEP ET ” alanından arkadaşınızın referasn kodunu girerek ihtiyacınız olan doları alana yazıp ” TALEP OLUŞTUR ve İNCELE ” demeniz gerekecek. Bu esnada para alacağınız arkadaşınıza bir güvenlik sms mesajı gelecek. Şayet onu size verir de sizde daha sonra açılan pencereye o kodu girerseniz talep ettiğiniz borç dolar anında hesabınızda olur ve yine aynı şekilde paketler kısmında ” Altın Pakete Yükselt ” ibaresini görürsünüz.

3’ncü ve son yöntem ise PAPARA ile yapılan yöntemdir. Bir papara hesabınız varsa ve bunu sisteme tanımadıysanız oraya 944 doların karşılığı olan TL aktarılıp ” EK BAKİYE YÜKLEME ” alanından da bu işlemi güvenli bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM