Vakıfbank Kredili Bankomat Faiz Oranı

Vakıfbank Kredili Bankomat Faiz Oranı

Kredili mevduat hesabı, bankanın size tanımladığı limitler dahilinde, hesabınızda para olmadığında dahi kullanabileceğiniz bir kredili hesaptır. Kredili mevduat hesabını kullandığınız zaman bankaya faiz ödemesi yaparsınız. Kredili mevduat hesabının faizi kullanılan ek limit ve ek limitin kullanıldığı gün sayısına bağlı olarak değişir.

Bankalar, kredili mevduat hesaplarına farklı farklı isimler vererek, bu ürünlerini diğer bankaların KMH ürününden ayrıştırmaya çalışırlar. Vakıfbank, Kredili Mevduat Hesabını “Kredili Bankomat” olarak adlandırıyor. Bu yazımda, “Vakıfbank Kredili Bankomat nedir?” ve “Vakıfbank Kredili Bankomat faiz oranı nedir?” sorularını cevaplamaya çalışacağım.

Vakıfbank Kredili Bankomat nedir?

Vakıfbank Kredili Bankomat, Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu kredili mevduat hesabıdır. VakıfBank Kredili Bankomat ile hesabınızda yeterince bakiye olmasa dahi, bankanın size sağladığı limitler dahilinde para çekebilirsiniz.

Vakıfbank Kredili Bankomat faiz oranı nedir?

Vakıfbank Kredili Bankomat faiz oranı aylık % 1.84 olarak uygulanmaktadır. Bu faiz oran piyasa koşullarına, bankanın yaptığı dönemsel kampanyalara veya müşteri ile bankanın arasındaki sözleşmeye göre farklılık gösterebilir. Lakin 2018 yılının ilk çeyreği itibarıyla, Kredili Bankomat faiz oranı aylık % 1.84′ü aşamaz. Türkiye Cumhuriyet Merkezi Bankası, yılın her çeyreği için kredi kartı ve kredili mevduat hesapları için uygulanacak en yüksek faiz oranlarını duyurur.  Bankalar, TCMB’nin belirlemiş olduğu aylık faiz oranının üzerine çıkamazlar ama isterlerse azami oranın altında bir faiz oranı uygulayabilirler.

Vakıfbank Kredili Bankomat faiz oranını verdikten sonra şimdi de örnek senaryolar üzerinden faiz hesaplaması yapalım.

Vakıfbank Kredili Bankomat hesabınızdan 1.000 TL kullandığınızda, günlük olarak 0.61 TL faiz ödersiniz. KKDF ve BSMV ile toplam faiz ödemesi 0.73 TL olur.

Vakıfbank Kredili Bankomat hesabınızdan 1.000 TL kullandığınızda, aylık olarak 18.4 TL faiz ödersiniz. KKDF ve BSMV ile toplam faiz ödemesi 22.08 TL olur.

Vakıfbank Kredili Bankomat hesabınızdan 500 TL kullandığınızda, aylık olarak 9.2 TL faiz ödersiniz. KKDF ve BSMV ile toplam faiz ödemesi 11.04 TL olur.

Vakıfbank Kredili Bankomat faiz hesaplamasına ilişkin sorularınızı aşağıda yer alan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM