Okul Taşıtı Anne ve Bebeğini Altına Aldı

Okul Taşıtı Anne ve Bebeğini Altına Aldı

İstanbul’da dün sabah saatlerinde içler acısı bir olay kıl payı atlatıldı. Bir okul taşıtı sürücüsü, aracını park etek için geri manevra yaparken, aracın arkasında duran anne ve kucağındaki minik yavrusunu görmedi ve onlara çarptı.

Olay dün sabah saatlerinde Esenyurt’ta gerçekleşti. Bir okul taşıtı sürücüsü, aracıyla geri manevra yaparken, aracın arkasında yolun kenarında bulunan bir anne ve kucağındaki yavrusunu görmedi. Sürücü geri gelirken anne ve kucağındaki yavrusunu çarparak onları yere düşürdü ve üzerlerine çıktı. Neye uğradığını şaşıran anne can havli ile yardım çığlıkları atmaya başladı. Anne ve bebeğinin imdadına çevre esnaf yetişti. Annenin imdadına yetişen esnaf olan bitenden habersiz sürücüyü durdurup aracın altından anne ve ve bebeğini çıkardı. Hemen ilk müdahaleyi yapan esnaf, derhal olay yerine acil yardım ekiplerini çağırdı.

Anne ve bebeği ilk yardım ekipleri tarafından hastaneye götürülürken, okul taşıtı sürücüsü ise polis tarafından ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Olaya ilk müdahaleyi eden ve görgü şahidi olan çevre esnafları, ” Biz çalışırken bir anda çığlıklar duyduk. Hemen çıkıp baktığımızda bir okul taşıtı, kucağında çocuk olan bir kadına, geri manevra yaparken çarptı ve altına aldı. Hemen koşup yardım ettik. Çocuğu hemen oradan çıkardık. okul taşıtı sürücüsüne de ileri gitmesini söyleyerek kadını çıkardık. Sonra da polisler geldi.” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM