Ünlü Adrenalin Tutkununun 62. Kattan Düştüğü Dehşet Anları

Ünlü Adrenalin Tutkununun 62. Kattan Düştüğü Dehşet Anları

İnternette paylaştığı videolar sayesinde milyonlarca kişi tarafından izlenerek fenomen haline gelen, korkusuz lakaplı adrenalin tutkunu akrobat son videosunu çekerken 62 katlı bir binadan çakılarak yaşamını yitirdi.

Çektiği videolarda akıllara durgunluk veren hareketler yaparak izleyenlerin dahi yüreğini ağızlarına getiren korkusuz akrobatın sonu da yine bu tarz bir video çekerken oldu.

Gökdelenlerin çatılarında riskli ve izleyenlerin dahi yüreklerini ağızlarına getiren Çinli akrobat Wang Yongning, son yaptığı gösteride diğerleri kadar şanslı değildi. Hayranlarının son bir aydır video yüklememesi üzerine meraklanarak araştırmalar yapması üzerine, Yongning’in yakınları “korkusuz” lakaplı akrobatın yaşamını yitirdiğini doğruladı.

Adrenalin tutkunu gencin düştüğü gösterinin görüntüleri de ortaya çıktı. Görüntülerde yongning 63 katlı bir gökdelenin çatısından aşağıya sarkıyor, bir kaç barfiks çektikten sonra ise yorulduğu göze çarpıyor. Kendini yukarıya çekmeye çalışsa da kolları buna izin vermiyor. Son bir hamleyle kendini çekmeye çalışan akrobat 62 kat yüksekten boşluğa düşüyor. Bu olayın ardından Yongning’in cesedi ancak bir gün sonra bulunabildi.

Bir gazeteye röportaj veren yakınları ise, kendisinin tam bir adrenalin tutkunu olmasına rağmen annesinin rahatsızlığı nedeniyle zor zamanlar geçirdiğini söyledi. Annesinin tedavi sürecinin pahalı olduğu için Yongning’in çok paraya ihtiyacı olduğu öğrenildi. Ayrıca Yongning kız arkadaşıyla da evlilik planları yapıyor ve ona evlenme teklif etmeye hazırlandığı söylendi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM