Uyuşturucu Verdiği 15 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismarda Bulundu

Uyuşturucu Verdiği 15 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismarda Bulundu

Bir kadın 15 yaşında bir çocuğa uyuşturucu verdikten sonda çocukla cinsel ilişkiye girmek suretiyle, çocuğa cinsel istismarda bulundu.

İngiltere’de 28 yaşındaki Amanda Leather isimli bir kadın, 15 yaşında olduğu öğrenilen bir çocuğa uyuşturucu madde verdi. Ardından kadın cinsel isteklerini karşılamak amacıyla çocukla birlikte olarak cinsel istismarda bulundu.

Mahkeme 28 yaşındaki kadına “15 yaşındaki çocuğa esrar içirerek cinsel arzularını tatmin etmek amacıyla ilişkiye girmek ve kanıtları ortadan kaldırmak için çocuğun telefonunu parçalamak” suçlarından hapis cezası veridi.

Olay İngiltere’nin Leeds şehrinde meydana geldi. Amanda Leather isimli kadın, 15 yaşında bir çocuğu önce evine çağırdı. Beraber uyuşturucu içtikleri çocuğun cinsel dürtülerini uyandıracak hareketlerde bulunan kadın, daha sonra çocukla cinsel ilişkiye girdi.

Olayın açığa çıkması ise kendinden yaşça büyük bir kadınla ilişkiye girmenin gurur verici bir davranış olduğunu düşünerek anne ve babasına anlatmasıyla gün yüzüne çıktı. Anne ve babası çocuğun anlattıkları karşısında dumura uğrayarak derhal polise başvurdu.

polisin olaya derhal el atmasıyla Amanda yakalanarak mahkemeye çıkarıldı. Mahkemeye çıkarılan Amanda, burada çocukla cinsel ilişkiye girdiklerini kabul etti. 28 yaşındaki amanda olayı, ” Çocukla birlikte televizyon izlemek üzere evime geldik. Televizyon izlerken beraber uyuşturucu madde kullandık. sırtına masaj yaptım ve onun cinsel isteklerini uyandıracak hareketlerde bulundum. Ardından cinsel ilişkiye girdik” şeklinde anlattı”.

Amanda ile cinsel istismarda bulunduğu ve ismi bilinmeyen çocuğun mesajları da mahkemeye kanıt olarak sunuldu. Mahkeme kadına, reşit olmayan çocuğu baştan çıkarıp ilişkiye girme ve sonrasında delilleri yok etmek için çocuğun telefonunu kırma suçlarından beş yıl hapis cezası verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM