Binance Yeni Kullanıcı Kayıtlarını Durdurdu

Binance Yeni Kullanıcı Kayıtlarını Durdurdu

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance yeni kullanıcı kayıtlarının kapatıldığını duyurdu.

kredibanka.net Haber Merkezi / Ekonomi Masası

Bitcoin’in inanılmaz yükselişi nedeniyle kripto para birimlerine olan ilgi bir anda inanılmaz oranda yükseldi. Bu ilgi sayesinde de binlerce alt coin ortaya çıktı. Bitcoin ve diğer alt coinlerin alınıp satıldığı bazı siteler bulunuyor. Binance de bu kripto para borsalarından biri ve en büyüğü denilebilir. Binance’nin diğerlerinden farkı hemen bütün alt coinlerin alınıp satılabiliyor olması. Bir çok kripto para borsası olmasına rağmen Binance tüm alt coinleri bünyesinde bulundurması ve kolaylıkla coinler arası geçiş yapılabilmesiyle bir adım öne çıkıyor.

Binance işlem hacmi açısından en büyük kripto para borsası olmasa da, özellikle alt coin almak isteyen kullanıcıların en çok tercih ettiği kripto para borsası. Binance’nin tercih sebepleri arasında ise en çok öne çıkan özelliği hızlı olması. İşlemlerinizi dakikalar içerisinde kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu hızlı işlem yapabilme kolaylığı size anlık kur değişikliklerinden doğan zararları en aza indirilmesini sağlıyor.

Ancak Dünyanın en çok tercih edilen kripto para borsalarından biri olan Binance artık yeni kullanıcı kayıtlarını kapattı. Binance yeni yatırımcı kabul etmiyor.

Şirketten sabah saatlerinde yapılan açıklamaya göre, kullanıcı sayısında yaşanan aşırı artış nedeniyle, mevcut altyapının daha fazla kullanıcıyı kaldıramayacağı söylendi. Bu sebepten Binance, altyapı geliştirme çalışmalarından dolayı bir süre yeni kullanıcı kaydı almayacak.

Binance Çöktü mü?

Binance şu an kripto para borsalarının en çok tercih edilenlerinden biridir. Ancak daha önce CEX.IO, Bitfinex, Bittrex, Kraken gibi borsaların da yaşadığı sıkıntı şu an Binance’nin başına geldi. Kripto para piyasasındaki büyük artış nedeniyle bu borsaların alt yapıları en fazla kullanıcı sınırına dayanmış durumda. Binance’de bu sorunu aşmak ve alt yapı yenileme çalışmaları nedeniyle bir süre yeni kullanıcı kaydını durdu.

Binance Nedir?

Binance kripto para piyasasında, tüm alt coinleri de bünyesinde bulundurması ile ünlü olan, piyasanın en çok tercih edilen kripto para borsalarından biridir. Kolaylıkla kripto para alışverişine ve kripto paralar arasında değişim yapabilmenize olanak sağlar. Hong Kong merkezli borsa, uluslararası hizmet veriyor ve İngilizce, Japonca, Çince, Korece, Rusça, İspanyolca, Fransızca ve Almanca gibi birden çok dili destekliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM